Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Sutrikus vairuotojo sveikatai, nevaldoma mašina apgadino dar 3 automobilius

Antradienį popiet policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai skubėjo į miesto Respublikos gatvę, mat čia įvyko eismo įvykis, kurį sukėlė vyresnio amžiaus vairuotojas. Pirminiais duomenimis, vyrui vairuojant sutriko sveikata, o jo automobilis apdaužė dar tris transporto priemones.

Skubėjo tarnybos

Po 13 valandos Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo, kad Kėdainių miesto Respublikos gatvėje įvyko eismo įvykis, kurio metu nevaldomas senjoro vairuojamas automobilis rėžėsi į šalikelėje stovėjusias mašinas. Pranešta, kad galimai vyresnio amžiaus vairuotojui sutriko sveikata.

Į įvykio vietą pasiųsti policijos pareigūnai ir du greitosios medicinos pagalbos medikų ekipažai.

Sutriko sveikata

Atskubėję medikai senjorą nedelsdami paguldė į medikų automobilį, o suteikus pirmąją pagalbą jis skubiai išgabentas į Kėdainių ligoninės skubios pagalbos-priėmimo skyrių.

Pirminiai liudytojų pateikti duomenys pasitvirtino – eismo įvykis įvyko dėl sutrikusios 1949 metais gimusio vyro sveikatos. Vairuotojas buvo blaivus.

Apgadino automobilius

Įvykio liudininkai pasakojo, kad „Opel Astra“ automobilį vairavęs senjoras iš pradžių vos neužvažiavo ant šaligatvio, po to trenkėsi į važiuojamosios dalies kelkraštyje stovėjusius automobilius „Audi“ ir „Opel“. Nuo smūgio šis dar kliudė ir visureigį „Volvo“.

Eismo įvykio metu senjoro automobilis buvo suknežintas gana stipriai, apdaužyti ir dar trys automobiliai.

Rekomenduojami video