Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Sustabdyta Žygaičių klebono tarnystė

Sekmadienį internete pasirodė laida apie Žygaičių klebono Egidijaus Jurgelevičiaus nuodėmes. Vaizdo įraše paskelbta, kad Žygaičių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčioje kelerius metus mišias laikęs kunigas iš kartu užgyventų namų varė moterį su jų trimis vaikais. Šiuo metu parapiją laikinai aptarnauja jau kitas kunigas.

Internetiniame portale www.lrytas.tv praėjusį savaitgalį pasirodė laida apie Žygaičių kunigą E.Jurgelevičių. Pateikta informacija itin skandalinga. Paviešinta, jog kunigas daugiau nei 10 metų gyveno kartu su moterimi ir susilaukė trijų vaikų. Tačiau santykiams nesusiklosčius nutarė ją išvaryti iš kartu užgyventų namų.

Dėl bendro namo dalybų turėjo įsikišti ir teismai. Renata prisistačiusi moteris pati žurnalistams atskleidė, kad su kunigu įsigijo namą Klaipėdos rajone. Vyras esą namo grįždavo keliskart per savaitę, laisvadieniais tarp mišių. Santykiams nesusiklosčius, E.Jurgelevičius namą dovanojo savo tėvui. Tačiau Norvegijoje uždarbiaujanti Renata nusprendė netylėti ir kreiptis į teisininkus. Galiausiai teismas namą padalino pusiau. Tačiau ir tai nesuteikė ramybės – moteriai būnant užsienyje, dabar jau buvęs Žygaičių klebonas visus daiktus išvežė, liko tik plikos sienos.

– Ar kunigui įdeda širdį geležinę? <...> Prie ko čia vaikai? Mes kartu negyvenam, vaikai pas ją buvo, – lrytas.tv žurnalistei sakė E.Jurgelevičius.

Žurnalistų klausiamas, ar garbinga klebonui susilaukti trijų vaikų, vyras atsakė kitu dviprasmišku klausimu: o ar garbinga atimti vaikui gyvybę.

Šiuo metu šio kunigo tarnystė suspenduota. Žygaičių parapiją laikinai aptarnauja kunigas Donatas Žukauskas iš Gargždų.

Rekomenduojami video