Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Susižeidęs dviratininkas praeivės iškviestus medikus sutiko agresyviai

Pirmadienio pavakarę į Kėdainių mieste esančią Janušavos aikštę skubėjo pagalbos tarnybos – pranešta, kad ant pėsčiųjų tako guli dviratis, o šalia, pievoje – kraujuojantis žmogus. Tačiau atvykus tarnyboms nelaimėlis atsisakė bet kokios pagalbos ir pagulėjęs ant žolės patraukė savo keliais.

Pranešė praeivė

Bendrojo pagalbos centro duomenimis, skambutis skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 iš Janušavos aikštės buvo gautas pirmadienį, 16 val. 50 min.

„Skambino moteris, kuri pranešė, kad, nesuvaldęs dviračio, nugriuvo maždaug 50 metų vyras, kuris dabar kraujuoja. Pati pranešėja įvykio nematė, jos iškviesti greitąją medicinos pagalbą paprašė kažkokie vaikinukai, kurių mobilusis telefonas esą buvo išsikrovęs“, – „Rinkos aikštę“ informavo Vilma Juozevičiūtė, Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams.

Išskubėjo medikai

Paprašyta operatorės, pagalbą iškvietusi moteris dar paklausė vyro, ar jis tikrai pats nugriuvo su dviračiu, ar jo niekas nenutrenkė. Sulaukus patvirtinimo, kad žmogus pats nugriuvo, apie pagalbos poreikį buvo informuota tik greitosios medicinos pagalbos tarnyba.

Į įvykį skubiai buvo pasiųstas medikų ekipažas.

Pagalbos atsisakė

Į įvykio vietą atskubėję medikai rado ant šaligatvio gulintį dviratį, o čia pat, ant žolės, gulintį vyrą. Vyras šūkavo, neleido jam suteikti pagalbos.

„17 val. 03 min. pagalbos centras sulaukė skambučio iš greitosios medicinos pagalbos tarnybos. Dispečerė paprašė iškviesti policiją, nes žmogus, pas kurį nuvyko greitosios medicinos pagalbos tarnybos brigada, esą agresyvus“, – patikslino V. Juozevičiūtė.

Žmogus pasišalino

Į įvykio vietą pasiųsti policijos pareigūnai. Tačiau nukentėjusysis policijos nesulaukė – pasiėmė dviratį ir patraukė savo keliais.

17 val. 13 min. pagalbos centre buvo gautas pakartotinis skambutis iš greitosios medicinos pagalbos tarnybos. Dispečerė pranešė, kad policijos nebereikia, nes pacientas iš įvykio vietos pasišalino.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas „Rinkos aikštę“ informavo, kad  pasišalinusiam vyrui pagalba nebuvo nereikalinga, iškvietimas į įvykio vietą atšauktas.

Rekomenduojami video