Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Susitikimuose senjorai nenuobodžiauja – sukūrė mandalą

Lauksargių senelių globos namai glaudžiai bendradarbiauja su kitomis panašiomis įstaigomis. Tai leidžia ne tik dalintis patirtimi, bet ir kartu organizuoti šventes.

Lauksargių senelių globos namų kolektyvas vyko į privačius Smalininkų senjorų namus. Atvyko ir svečiai iš globos namų „Kukarskė“. Visi iš anksto aptarę „Rudenėlio šventės“ idėją atsivežė savo spalvotų rudens gėrybių.

– Smalininkų senjorų namų kieme kūrėme mandalą iš atsivežtų rudens gėrybių. Mes vežėmės moliūgų, kukurūzų burbuolių, morkų, obuolių, rudens gėlių žiedų, aronijų uogų, paprikų, spalvotų lapų. Kiti, mačiau, atsivežė grūdų, cukinijų, burokėlių, kankorėžių, tujų šakų. Tikrai buvo daug visokiausių spalvų. Kieme jau buvo patiesta pagrindas, su nupieštais mandalos kontūrais, tad visi galėjome išdėlioti spalvotas gėrybes, – apie šventę kalbėjo Lauksargių globos namų direktorė Jovita Černeckienė.

Rudenišką šventę inicijavo smalininkiškiai. Kaip teigė J.Černeckienė, tai nedidelė įstaiga, tad ir svečių skaičius galėjo būti tik labai ribotas, tad iš Lauksargių vyko devyni atstovai. Sudėliojus rudeniškai spalvotą mandalą visi nuskubėjo į suneštines vaišes.

– Labai džiaugiamės jau kelerius metus trunkančia draugyste ir bendradarbiavimu su Smalininkų senjorų namais. Kadangi šventė buvo smagi ir visiems labai patiko dėlioti mandalą, tai juokais kalbėjome, jog kitąmet tokią šventę reikės organizuoti kitoje įstaigoje , – pasvarstymais dalijosi Lauksargių senelių globos namų direktorė.

 

Morta MIKUTYTĖ

Rekomenduojami video