Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Surviliškio seniūnijai – naujas traktorius

Nuo šios vasaros Surviliškio seniūnijos kelių priežiūros ir kiti aplinkos tvarkymo darbai bus atliekami greičiau ir geriau. Seniūnija įsigijo naujutėlaitį, dar dažais kvepiantį traktorių „Belarus“. Traktorius pirktas su specialiais priedais, kad juo būtų galima atlikti kuo įvairesnius darbus.

Labai naudingas

„Šis pirkinys seniūnijai tikrai buvo labai reikalingas. Jį naudosime įvairiems darbams, pradedant nuo aplinkos tvarkymo darbų vasarą ir baigiant sniego valymu žiemą. Traktorius jau naudojamas, jis kasdien dirba mūsų seniūnijos kaimuose ir miesteliuose.

Specialiai rinkomės traktorių su specialiais padargais, kad būtų galima atlikti įvairiausius darbus. Jis ne tik kaušą, bet iš šakes turi. Taip pat yra ir buldozeris sniegui stumdyti. Žodžiu, jis turi viską, ko gali reikėti seniūnijai norint atlikti visus ūkio darbus“, – džiaugėsi Surviliškio seniūnė Vanda Petrauskienė.

Naujas yra naujas

„Traktorius yra galingas, su garantija. Su nauja technika dirbti kur kas patogiau ir maloniau. Senajam mūsų traktoriui jau kelios dešimtys metų, jis garaže stovi. Beje, senasis irgi buvo „Belarus“ markės. Tai labai patvarūs, galingi, ilgaamžiai traktoriai. Jame yra visa įranga, kokios tik gali reikėti vairuotojui atlikti darbus tinkamai. Esu labai patenkintas  ir manau, kad dabar darbai eisis dar geriau, greičiau, kokybiškiau. Manau, kad mūsų darbus įvertins ir seniūnijos žmonės“, – sakė traktoriaus vairuotojas Šarūnas Karošas.

Skyrė lėšų

Traktorius įsigytas konkurso būdu iš Vilniuje įsikūrusios įmonės. Už jį sumokėta per 40 tūkst. eurų. Lėšas traktoriui įsigyti skyrė Kėdainių rajono savivaldybės administracija.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video