Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Sudarius taikos sutartį, buvęs Kretingos tarybos narys grąžins per 11 tūkst. eurų

Buvusiam Kretingos rajono savivaldybės tarybos nariui Raimundui Puškoriui nutraukta byla dėl nepagrįstai politiko veiklai panaudotų lėšų išieškojimo, jis įpareigotas savivaldybei grąžinti per 11 tūkst. eurų.

Kaip antradienį pranešė Plungės apylinkės teismas, byla nutraukta teisėjai patvirtinus taikos sutartį tarp prokuratūros ir R. Puškoriaus.

Civilinį ieškinį dėl 12,8 tūkst. eurų išieškojimo kovo pabaigoje teikė Klaipėdos apygardos prokuratūra, Kretingos rajono savivaldybės administracija savarankiškų reikalavimų nereiškė.

Taikos sutartyje minėta suma patikslinta pateikus papildomą informaciją dėl transporto priemonės ridos. Nustatyta, kad R. Puškorius, vykdydamas tarybos nario pareigas, sau priklausančiu automobiliu nuvažiavo daugiau kilometrų, nei nurodoma ieškinyje, tad Kretingos savivaldybei grąžintina suma sumažinta.

Anot teismo, pradėjus nagrinėti bylą, R. Puškorius sutiko grąžinti savivaldybės administracijai be teisinio pagrindo gautus daugiau nei 11 tūkst. eurų.

Prokuratūros duomenimis, už degalus R. Puškorius atsiskaitė grynaisiais pinigais ir mokėjimo kortelėmis, kurių dalis priklausė svetimiems asmenims. Taip pat pagal buvusio tarybos nario pateiktus kvitus nustatyta, kad skirtingų rūšių degalai buvo perkami kelis kartus per dieną, dvi, tris dienas iš eilės.

Nutartis nutraukti civilinę bylą gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui.

R. Puškorius 2019 metais į savivaldybės tarybą buvo išrinktas pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.

Rekomenduojami video