Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Streikuojantiems mokytojams – prastos žinios: ministerijoje gyventi gali tekti iki 2020 m.

Streikuojantiems mokytojams Švietimo ir mokslo ministerijoje gali tekti gyventi iki 2020 m., sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Pasak politiko, pedagogai kelia reikalavimus, kurių įgyvendinti neįmanoma, todėl, pabrėžia jis, nei biudžeto priėmimas, nei mokesčių reforma dėl to nebus stabdomi. Tačiau, kartu pažymi R. Karbauskis, valdantieji gerbia mokytojus ir jų atžvilgiu neturi jokios arogancijos.

„Jeigu užsispyrusiai bus toliau reikalaujama to paties, tai tokiu atveju reiškia nusiteikti, kad iki 2020 m. reikės gyventi ministerijoje. Bet tai yra toks beprasmis dalykas“, – kalbėjo LVŽS lyderis. R. Karbauskis pažymėjo, kad reikalavimus kelia tik maža pedagogų profsąjunga.

„Maža profsąjunga, kuri atstovauja keliems procentams mokytojų, reikalavo to, ko iš tikrųjų neįmanoma įgyvendinti. Reikalauti 300 mln. eurų kitų metų biudžete kažkokiems sprendimams tiesiog neįmanoma, to nerealu padaryti“, – akcentavo politikas.

„Seimas parodė ir vyriausybė parodė, kad tai negali būti įgyvendinta ir kad dėl to nebus atšaukiamas biudžetas nei mokesčių reforma stabdoma“, – „Žinių radijui“ kalbėjo valdančiųjų lyderis.

Pasak R. Karbauskio, tokie reikalavimai, kokius kelia streikuojantys mokytojai, yra keliami tik tada, kai gerai žinoma, kad jų įgyvendinti nepavyks. Galiausiai LVŽS pirmininkas akcentavo, kad valdantieji puikiai supranta mokytojų problemas ir besąlygiškai juos gerbia.

„Aš labai linkiu mokytojams, kurie protestuoja, kurie dabar yra ministerijoje, suvokti, kad vyriausybė tikrai supranta ir reikalavimus, ir norus ir daro viską, kas yra įmanoma. Iš tikrųjų, jei šnekėtume apie mokytojų situaciją, tai tikrai daroma pakankamai daug, nėra abejingumo, nėra arogancijos, to niekada nebuvo, neįmanoma, kad mes mokytojų atžvilgiu turėtume arogancijos“, – aiškino R. Karbauskis.

Rekomenduojami video