Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Stovėjimo aikštelėje siūlo meilę už pinigus ar pokštauja?

Šiomis dienomis ne vienas kėdainietis palikęs savo automobilį prie autobusų stoties esančioje prekybos centro „Maxima“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir sugrįžęs už automobilio stiklo rasdavo laiškelį su keistu meilės už pinigus pasiūlymu. Policijos pareigūnai sako, kad toks pasiūlymas gali būti įvertintas dviprasmiškai ir užtraukti administracinę atsakomybę.

Ne vieną kartą

„Raštelį su nepadoriu pasiūlymu už automobilio stiklo ar durelių randu jau ne pirmą kartą. Ir visada toje pačioje stovėjimo aikštelėje. Aš manau, kad čia siaučia kažkoks iškrypėlis, nes tai yra nenormalu. Raštelyje parašyta, kad už pinigus galima nusipirkti intymias paslaugas, taip pat parašytas ir telefono numeris. Iš tiesų pirmą kartą pamatęs tokį pasiūlymą sutrikau, Kėdainiuose to dar nėra buvę“, – dėstė su redakcija susisiekęs kėdainietis, kurio vardas ir pavardė redakcijai yra žinomi.

Pranešimų negauta

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad pranešimų apie Kėdainiuose siaučiantį intymias paslaugas siūlantį asmenį nėra gauta. Vadinasi, žmonės apie tokius raštelius policijai nepraneša. Galbūt gyventojai tokius raštelius palaiko tiesiog pokštu?

Policijos pareigūnai teigia, kad dažniausiai tokios paslaugos siūlomos internete, o ne raštelių ar skelbimų pavidalu. Pasak policijos, vertimasis prostitucija yra viena populiariausių nelegalių veiklų Lietuvoje. Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse už vertimąsi prostitucijos paslaugomis numatoma bauda nuo 90 iki 140 eurų. Pakartotinai nusižengus – nuo 100 iki 300 eurų.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video