Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Statybinių atliekų kalnus išvertė šalia Pelėdnagių stadiono

Kai kurių žmonių įžūlumui – nėra ribų. Štai dabar Kėdainių rajono savivaldybes Viešosios tvarkos skyrius aiškinasi, kas atsikratė statybinėmis atliekomis visai šalia vos prieš keletą metų atnaujinto Pelėdnagių sporto aikštyno. Atliekų kalnus teko kopti vietos seniūnijos darbuotojams.

Pranešė gyventojas

Į „Rinkos aikštę“ kreipėsi pelėdnagietis, kuris pranešė, jog visai netoli naujojo Pelėdnagių stadiono aptiko didžiulę statybinių atliekų krūvą. Vyras atsiuntė ir įrodymus – telefonu darytas nuotraukas, kuriose matyti betono gabalai, medienos ir kitos statybinės atliekos. Dalis jų buvo sukrauta į maišus.

„Kurortinė gyvenvietė. Pavyzdinis kaimas. O kažkas vos ne vidury jo sąvartyną atidarė. Įžūlumui nėra ribų. Čia ne maišas šiukšlių, čia kalnai šiukšlių“, – konstatavo nuotraukas atsiuntęs žmogus.

Beje, tas pats pilietiškas žmogus kreipėsi ir į Pelėdnagių seniūniją.

Gavo pranešimą ir sprendė problemą

Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas sakė, jog į seniūniją išties kreipėsi minėtas asmuo, kuris informavo apie išpiltas atliekas.

„Pranešė gyventojas. Nuvykome į tą vietą. Iš tiesų atliekų buvo daug. Jos buvo statybinės. Mes kreipėmės į Viešosios tvarkos skyrių ir šiuo metu pažeidėjas yra nustatinėjamas. Jei jis bus nustatytas, jam grės piniginė bauda“, – informavo seniūnas.

Vietos seniūnas pažymėjo, jog šį kartą kalnus statybinių atliekų išvežė pati seniūnija. Jos buvo išvežtos į sąvartyną.

„Pasirūpinome. Tie kalnai atliekų tikrai nepuošia gyvenvietės vaizdo, tad nusprendėme patys išvežti atliekas.

Žinoma, šis nenumatytas darbas sutrukdė mums kitus darbus, kurių seniūnijoje yra išties labai daug.

Atrodo, kad dėl tokių piktavalių mes turime gaišti savo brangų laiką. Per tą laiką kitus darbus būtume nudirbę, o jų šiuo metu daug ne tik Pelėdnagiuose, bet ir kituose seniūnijos kaimuose“, – dėstė E. Pagirskas.

Turite tvarkyti patys

Kėdainių miesto teritorijoje prieš keletą  metų nebeliko didžiųjų atliekų konteinerių. Žaliąsias, statybines, stambiagabarites atliekas iš gyventojų priima Zabieliškio sąvartynas.

Statybines atliekas taip pat nemokamai galima pristatyti patiems į surinkimo aikštelę mieste – J. Basanavičiaus gatvės gale, už miesto katilinės.

Žaliosios atliekos neribotais kiekiais priimamos Zabieliškio sąvartyno teritorijoje esančioje žaliųjų atliekų laikymo aikštelėje.

Rekomenduojami video