Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Stasinėje toliau siaučia vagys: antra vagystė per savaitę

Praėjusią savaitę „Rinkos aikštė“ rašė apie Stasinės kaime apvogtą ūkinį pastatą. Tuomet vietos gyventojai neteko įvairių darbo įrankių. Tačiau praėjus vos kelioms dienoms – kaime vėl nauja vagystė. Šį kartą vagių grobis ir vėl buvo darbo įrankiai. Kaimo žmonės kraipo galvas ir nesupranta, kas per niekadėjai siaučia jų mažame, vos vieną gatvelę turinčiame kaime.

Pastebėjo ryte

Lapkričio 5-osios rytą Kėdainių rajono Vilainių seniūnijos Stasinės kaimo gyventojas pastebėjo, kad nulaužus spyną, iš namo kieme esančio mūrinio garažo pavogta žoliapjovė, trimeris, pjūklas, elektrinis šlifuoklis.

Vyriškis nedelsdamas apie vagystę informavo policijos pareigūnus, o šie atvykę iškart pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Nuostoliai – nemenki

Nukentėjęs pusamžis vietos gyventojas suskaičiavo, kad ilgapirščiai jam padarė apie 665 eurų žalą. Žmogus pergyveno, kad pavogti įrankiai kaime labai reikalingi, o be jų kaime – kaip be rankų. Liūdina ir tai, jog vagių nesustabdė kiemą sergintis nedidelis šunelis.

Panašu, kad vagys ėjo arba vėlų vakarą, arba naktį, jie turėjo gerai žinoti, kur padėti brangesni įrankiai.

Antra vagystė

Stasinėje tai jau antra vagystė, įvykdyta tą pačią savaitę. Neseniai buvo apvogta ir netoliese esanti kito kaimyno sodyba.

Tąkart sodybos šeimininkas tuoj pat po Vėlinių kreipėsi į policiją ir pranešė, kad laikotarpiu nuo lapkričio 1 d. 19.00 val. iki lapkričio 2 d. 08.30 val. iš sandėliuko pavogti įvairūs įrankiai. Žmogus suskaičiavo, kad jam padaryta apie 705 eurų žala.

„Dingo trimeris, benzinpjūklis, pompa, kiti įrankiai. Žodžiu, dingo viskas, ką susipirkau tąkart po gaisro. Jei ne gaisras, tai vagys. Nelaimingas tas mano ūkinis pastatas“, – kalbėjo sodybos šeimininkas.

Neapsaugojo nei šuniukas

Deja, sodybos neapsaugojo nei ją sergintis šuniukas. Sodybos šeimininkas įtaria, kad tai ne vietinių, o svetimų vagių darbas.

„Mūsų namas apšiltintas, tai nelabai girdėjosi tas šuns lojimas. Ramiai sau naktį ir apvogė tą sandėliuką. Negirdėjome mes to šuns lojimo. Iš vietinių niekas čia nei eis, nei vogs. Čia atvažiavo iš kažkur, žinojo, matyt, kad tokius įrankius turiu. Viliuosi, kad pareigūnams pavyks išaiškinti nusikaltėlius ir aš įrankius atgausiu“, – atsiduso sodybos šeimininkas.

Gyventojai sunerimę

„Rinkos aikštės“ kalbinti vietos gyventojai buvo sunerimę – jų ramiame kaime vagystės vykdomos itin retai, čia visi vieni kitus pažįsta, niekas iš kaimynų nevagia.

„Sunku suprasti, kas čia dedasi. Manome, jog pareigūnai ištirs šias vagystes, juk vagys pas mus į kaimą iš Vilniaus neatvažiuoja. Čia kažkas labai keista, labai. Manome, kad kai paaiškės, kas čia iš tiesų vyksta, visi bus nustebę“, – kalbėjo viena kaimo gyventojų, apvogtojo kaimynė.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video