Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Stambus vyras įlūžo į lauko tualetą: vaduoti teko gelbėtojams

Bulviakasis vienam Kėdainių rajono Blandžių kaimo gyventojui atsimins dar ilgai. Viešėdamas pas dukrą Pernaravoje vyriškis įlūžo į lauko tualetą. Kadangi vyras ligotas bei labai daug sveria, niekas iš artimųjų jo nepajėgė ištraukti, teko į pagalbą kviesti gelbėtojus.

Neatlaikė lentos

Sekmadienį Blandžių kaimo gyventojas svečiavosi pas dukrą, mat čia vyko bulviakasis. Vyriškis nuėjo į medinį lauko tualetą ir įlūžo. Kadangi vyriškis sveria per 200 kg, niekas jo negalėjo ištraukti.

Artimieji kreipėsi pagalbos į Bendrąjį pagalbos centrą. Netrukus į nelaimės vietą buvo pasiųsti arčiausiai įsikūrę Rugėnų ugniagesiai, taip pat atskubėjo Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Negalėjo pasikelti

Specialiosioms tarnyboms atskubėjus į Gegužių gatvę, paaiškėjo, kad žmogus buvo pusiau įkritęs į lauko tualetą, įstrigusi viena jo koja, vyras negalėjo pasikelti.

Ugniagesiams teko išardyti lauko tualeto konstrukcijas. Gesinimo žarna jie apjuosė žmogų, ištraukė ir perdavė greitosios medicinos pagalbos medikams.

Medikai apžiūrėjo vyrą, tačiau į gydymo įstaigą vežti nukentėjusio nereikėjo.

Nebe pirma nelaimė

Šiam vyriškiui šie metai tikrai nesėkmingi, mat gelbėtojai jį gelbėja jau antrą kartą. Vasario mėnesį šio vyro kelionė namo sekmadienio vakarą vos nesibaigė tragedija.

Sunkiai sergantis, didelį viršsvorį turintis vyras pargriuvo laukuose ir negalėjo atsikelti. Laimei, vyras su savimi turėjo mobilųjį telefoną ir sugebėjo išsikviesti pagalbą.

Padėjo gelbėtojai

Į įvykio vietą atvyko greitosios medicinos pagalbos medikai ir ugniagesiai gelbėtojai. Atvykę Rugėnų ugniagesiai žmogų pakėlė ir perdavė medikams.

Vyriškiui medikai suteikė medicininę pagalbą, šis buvo pargabentas į namus ir palydėtas į kambarį.

„Rinkos aikštė“ aplankė vyriškį ir jo gyvenimo draugę. Šie už pagalbą dėkojo ne tik medikams, bet ir ugniagesiams.

„Supraskite, mano vyras labai daug sveria. Aš jo nepakeliu. Nėra mūsų kaime tokių, kurie jį pakeltų. O jis baisiai serga. Dėkojame gelbėtojams, kad vyrą pakėlė, ir medikams, kad suteikė pagalbą. Be jų mes niekaip nebūtume išsivertę“, – kalbėjo Blandžių kaimo gyventojai.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video