Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Soduose lankosi neprašyti svečiai

Pastarosiomis dienomis Kėdainių mieste ir priemiestyje esančiose sodininkų bendrijose – neramu. Pavasario darbus soduose pradėję sodininkai informavo apie įvykdytas ar bandytas įvykdyti vagystes iš sodo namelių. Pareiškimo apie vagystę jau sulaukė ir policijos pareigūnai. Jie ieško vagių, o sodininkai perspėja vieni kitus išlikti budrius.

Apvogė namelį Justinavos soduose

Paskutinė oficialiai registruota vagystė pastebėta Kėdainių miesto seniūnijos teritorijai priklausančiuose Justinavos soduose.

„Kartu su gamta bunda ir vagys. Šiandien Sodininkų gatvėje buvo pastebėtas įsilaužimas į sodo namelį, durų išlaužti nepavyko, tad buvo išdaužtas langas.

Pavogta nedaug, bet pats faktas nemalonus. Iškviesta policija, pradėtas tyrimas. Saugokime savo turtą ir būkime budrūs“, – informavo sodininkų bendrijos pirmininkas Marius Čižeika.

Beje, „Rinkos aikštės“ kalbintas sodininkų atstovas pažymėjo, kad jį pasiekė kol kas vienas vienintelis pranešimas apie įvykdytą vagystę: „Daugiau jokių žinių kol kas neturiu. Niekas kaip ir nesiskundė dėl įsilaužimų. Reikia pasidžiaugti, kad tai tik vienetinis atvejis, tačiau turime būti budrūs ir saugoti savo turtą“.

Praneša pastebėję įtartinų asmenų

Įtartinų asmenų praneša pastebėję ir Pelėdnagių seniūnijos Pašilių kaimo sodininkai. Šiemet čia vyksta labai daug statybos darbų – tiek vadinamuosiuose aukštutiniuose, tiek žemutiniuose Pašiliuose statoma daug naujų namų. Žmonės čia rengiasi gyventi. O kadangi šiuose soduose yra daug nuolatinių gyventojų, vagims nepastebėtiems išlikti sunku – pašiliečiai saugo vieni kitų turtą.

Prašo pranešti apie kiekvieną įtartiną atvejį

Policijos pareigūnams gali padėti kiekvienas sodininkas, kuris matė kažką įtartino soduose, o galbūt turi vertingos informacijos apie pastaruoju įvykdytas vagystes. Tokiu atveju kreipkitės į Kėdainių rajono policijos komisariatą ir praneškite vertingą informaciją.

Visgi pareigūnai primena: jūs patys galite geriausiai apsaugoti savo turtą.

„Labai svarbi yra saugi kaimynystė. Reikėtų pasikalbėti su nuolatiniais sodų gyventojais, kad jie, esant galimybei, pažiūrėtų, ar aplink jūsų sodo namelį nešmirinėja įtartini asmenys, nevaikšto nepažįstami žmonės, nevažinėja nežinomi automobiliai. Galima užsirašyti įtartinų automobilių numerius.

Pastebėjus vagystę reikėtų nedelsiant skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112“, – informuoja Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Rekomenduojami video