Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Soduose ant kelio rasta neblaivi ir ginkluota moteris

Kėdainių mieste, Justinavos soduose, – neeilinis nutikimas. Policijos pareigūnai rado ant važiuojamosios kelio dalies gulinčią girtutėlę moterį. Netrukus paaiškėjo, kad ji dar ir pavojinga visuomenei, mat buvo gerai ginkluota.

Rado vakare

Neblaivią moterį policijos pareigūnai rado apie 19 val. Kėdainiuose, Justinavos soduose esančiame Kėkštų take, kelio važiuojamojoje dalyje.

Moterį pakėlus paaiškėjo, kad ji stipriai apgirtusi. Alkoholio tikrintuvu moteriai nustatytas net 3 promilių girtumas.

Pareigūnams taip pat pavyko nustatyti moters tapatybę, paaiškėjo, kad jai 62-eji metai.

Rastas ginklas

Policijos pareigūnai nusprendė moterį apžiūrėti, patikrinti, ką ji su savimi nešasi, išsiaiškinti, kur keliauja, kur ir ko prisigėrė.

Netrukus paaiškėjo, kad moteris ne tik stipriai apgirtusi, bet dar ir ginkluota. Moters rankinėje apžiūros metu rasti ir paimti neteisėtai laikomi 6 mm kalibro revolveris „Kora Bruno“ bei 5,6 mm kalibro devyni šoviniai.

Uždaryta į areštinę

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad moteris neturi leidimo ginklui. Be to, jei ji leidimą ir turėtų, neblaivi ginklo nešiotis tikrai negalėtų. Dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais įtariamoji uždaryta į areštinę.

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gresia belangė

Areštinėje prablaivėjusi moteris policijos tyrėjams turės paaiškinti, iš kur gavo ginklą, kokiu tikslu jį nešėsi, kodėl buvo neblaivi ir ginkluota viešoje vietoje.

Dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis atliekamas tyrimas.

Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas neturėdamas leidimo gamino, įgijo, laikė, nešiojo, gabeno ar realizavo šaunamąjį ginklą, šaudmenis, sprogmenis ar sprogstamąsias medžiagas, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Negirdėjo, neregėjo

„Rinkos aikštė“ apsilankė įvykio vietoje, pakalbino Kėkštų tako gyventojus, tačiau šie nedaugžodžiavo. Žmonės sakė įvykio nematę ir nieko negirdėję. Apie ginkluotus kaimynus jiems esą taip pat neteko girdėti.

Greičiausiai moteris turėtu ginklu išauti nespėjo, nes nė vienas sutiktas kaimynas tą vakarą šūvio negirdėjo.

Visą šį nutikimą netrukus išaiškins tyrimą atliekantys pareigūnai, jie ir atsakys į visus klausimus.

 

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video