Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Sodininkė kaip reikiant išgąsdino įtartinus asmenis

Pastarosiomis dienomis Kėdainių mieste esančioje sodininkų bendrijoje – neramu. Soduose vasarojantys kraštiečiai praneša apie įtartinus automobilius ir asmenis, apie bandytas įvykdyti vagystes iš sodo namelių. Antradienį viena sodininkė kaip reikiant išgąsdino įtartinus asmenis.

Praneša pastebėję Justinavoje

Įtartinų asmenų praneša pastebėję Kėdainių miesto Justinavos sodininkai. Pastaruoju metu soduose vyksta labai daug statybos darbų – statoma nemažai naujų namų, rekonstruojama senų pastatų, sodo namelių. Žmonės čia rengiasi gyventi. Soduose vykstančios statybos vilioja ir vagis – galimai jų akis traukia brangūs statybiniai įrankiai, kiti daiktai.

Saugo turtą

Tačiau soduose yra labai daug nuolatinių gyventojų, tad vagims nepastebėtiems išlikti sunku – gyventojai saugo vieni kitų turtą. Antradienį viena sodininkė, pamačiusi jai įtarimų sukėlusius vyrus, juos kaip reikiant išgąsdino.

„Būkite atsargūs, soduose turime neprašytų svečių. Slampinėja po kiemus. Kai paklausiau, ko ieško, paaiškino, kad kitoje gatvelėje dirba, ale stogą dengia. Nors stogo niekas nedengia.

Nespėjau nufotografuoti veido, tik automobilį. Pamatė, kad imu telefoną, sėdo į mašiną ir pabėgo. Spėjau nufotografuoti automobilio numerį“, – pranešė Justinavos sodininkė Jūratė.

Moteris pasidalino savo telefonu užfiksuota nuotrauka, kurioje matomas automobilis „VW Passat“, o ant jo stogo – kopėčios.

Prašo pranešti

Tiesa, Kauno apskrities policija informacijos apie antradienį Justinavos soduose besilankančius įtartinus asmenis ar įvykdytas vagystes nesulaukė.

Patys sodininkai tik iš lūpų į lūpas kalba apie šią vasarą bandytus apvogti sodų namelius, atvertus vartelius, apgadintą vieno namelio spyną.

Visgi pareigūnai primena, kad niekas geriau nei jūs patys neapsaugos savo turto.

„Labai svarbi yra saugi kaimynystė. Reikėtų pasikalbėti su nuolatiniais sodų gyventojais, kad jie, esant galimybei, pažiūrėtų, ar aplink jūsų sodo namelį nešmirinėja įtartini asmenys, nevaikšto nepažįstami žmonės, nevažinėja nežinomi automobiliai. Galima užsirašyti įtartinų automobilių numerius.

Pastebėjus vagystę reikėtų nedelsiant skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112“, – informuoja Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Rekomenduojami video