Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Sniego klampynės erzina gyventojus

Pastarosiomis dienomis gamta dosniai drėbtelėjo sniego suteikdama tauragiškiams ne tik džiaugsmo, bet ir sukeldama problemų. Po gausaus snygio „Dunokų“ ir Butų ūkio darbininkai stengėsi valyti gatves ir šaligatvius, tačiau ne visur suspėjo – kai kurių daugiabučių namų kiemai ir pravažiavimai, virtę sniego klampynėmis, erzino gyventojus.

Kiek pajėgdami miestelėnai ir patys čiupo kastuvus į rankas, ir vadavosi nuo perteklinio sniego, tačiau ne visur sėkmingai. Redakciją pasiekė nusivylusio daugiabučio gyventojo pagalbos šauksmas. Žmogus piktinosi, kad Gedimino 41 namo ir toje pačioje sekoje stūksančių kelių namų kiemuose didžiulė netvarka: laiptai, šaligatviai ir privažiavimai skendi sniege, sunku su vaiku eiti, o ką jau kalbėti apie vaikiško vežimėlio stūmimą. Žmogus pats kasė, ir nuėjęs į namą administruojančią Tauragės butų ūkio bendrovę išsakė problemą, tačiau jam esą buvo paaiškinta, kad trūksta darbininkų.

Nuvykus į vietą, nupasakota situacija pasitvirtino. Tuomet tauragiškio priekaištus perdavėme Butų ūkio direktoriui Egidijui Vaitiekui, kuris aiškino esamą situaciją:

– Mes dabar nuvalome pagal galimybes, žmonės dirba nuo 7 iki 16 valandos, ir šeštadieniais. Darbininkų trūkumo nėra. Visuomet yra žmonių nusiskundimų: tiek keliai, tiek šaligatviai, tiek aplinka prie namų. Žmonės turėtų suprasti, kad yra žiema ir intensyviai sninga, čia pat ir tuoj pat niekas nenuvalys. Mūsų žmonės turi apibrėžtas teritorijas, jie eina ir valo pagal galimybes. Snygis dabar baigiasi, tai šiandien ar rytoj viskas bus sutvarkyta, nematau čia jokių problemų. Namų priežiūros specialistė, vadovaujanti visam kiemsargių kolektyvui, šiandien važiavo ir tikslinosi, kur yra nenuvalyta, kontroliavo. Mes valome teritorijas, kurių gyventojai nėra pareiškę norą patys valyti.

Butų ūkis daugiabučių gyventojams buvo pateikęs pasiūlymą apsispręsti, ar jie nori naudotis jų paslaugomis, ar patys prižiūrėti tvarką prie savo namų. Direktorius E.Vaitiekus patikslino, kad nei vieno jų administruojamo daugiabučio gyventojai tvarkytis aplinką patys nepageidavo. Susisiekus su „Dunokų“ direktoriumi Audriumi Mosėjumi, šis optimistiškai kalbėjo:

– Darbas vyko sklandžiai. Žiemos metas, tai natūralu, per valandą neina viso miesto sutvarkyti. Šiuo metu situacija yra normali. Reikėtų žmonių supratingumo. Tik pradeda snigti ir visi nori, kad tuojau būtų viskas sutvarkyta. Per valandą ar tris tikrai neina viso miesto sutvarkyti. Juk žiemos metas, o ne liepos mėnuo.

Regina GENIENĖ

Rekomenduojami video