Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Smarve besipiktinantys šilutiškiai kviečiami pūsti orą į Rusiją…

Kodėl Šilutės rajono savivaldybės administracija „skriaudžia“ rajono gyventojus, remdama karo zonoje sužeistus ukrainiečių vaikus, ir kodėl rajono meras nesikalba su Rusija dėl iš jos pusės atplaukiančio smarvės?.. Taip, yla lenda iš maišo. Ir kuo toliau, tuo keisčiau pradeda atrodyti kai kurių rajono Tarybos narių pasisakymai šiais paminėtais klausimais.

Stebint rajono tarybos posėdžius, jau ne pirmą kartą visų dėmesį į save atkreipia Lietuvos regionų partijos nariai Lijana Jagintavičienė ir Domantas Kairys, kurie, regis, bene labiausiai nesusigaudo, kas vyksta rajone. Šiuokart klausytojus, stebėtojus ir politikus nustebino paskutiniame Tarybos posėdyje užduoti minėtų asmenų klausimai apie ukrainiečiams vaikams ruošiamą surengti stovyklą ir visą vasarą iš Kaliningrado srities į mūsų kraštą plaukiantį dūmų kvapą.

L. Jagintavičienė sakė pasigedusi konkrečių veiksmų iš Šilutės rajono savivaldybės administracijos. Ji paprašė pasakyti, ką daro Savivaldybės administracija, kad situacija keistųsi ir… kad būtų užgesintas židinys Kaliningrade…

Po tokio L. Jagintavičienės akibrokšto visiems stebėjusiesiems posėdį beliko pritarti merui, kuris beviltiškai skėstelėjo rankomis. Jis atsakė, jog vienintelis variantas šioje kvailoje situacijoje būtų nebent… pūsti vėją atgal rusams. V. Laurinaitis paklausė L. Jagintavičienės, kaip ji įsivaizduoja, kokiais veiksmais Šilutės savivaldybės administracija galėtų Rusijoje užgesinti gaisrą?

Kai kurie politikai vėliau „Šilutės naujienoms“ išsitarė, jog po šių L. Jagintavičienės ir D. Kairio pasisakymų bei klausimų posėdžio salėje paaštrėjo jau ne rusiškų degėsių tvaikas, o prorusiška smarvė.

Rekomenduojami video