Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Skrebiškiečiai sukūrė koronavirusą ir demonstravo daržo gėrybes

Skrebiškiečiai atvykusius į kapus artimuosius gąsdino ir linksmino. Centrinėje miesto aikštėje jie iš sudžūvusių žolių ir dumplainių sutvėrė koronovirusą, atrideno žmones ryjantį moliūgą, o pašariniams brokams padarė rankas ir privertė laikyti kapų žvakes.

Didžiuliai pašariniai burokai svėrė apie 7 kilogramus. S. Bieliauskienės nuotr.

Skrebiškių kultūros darbuotoją Marytę Undzėnienę nuliūdino žinia, kad atšauktas spalio 31 d. teatralizuotas „Helovino bėgimas“ ir paroda „Ruduo 2020“. Tačiau netrukus visos grožybės, skirtos parodai, buvo nugabentos ir sudėtos kaimo centre. Šmaikščią kompoziciją kūrė ir jauni, ir seni. Vieni skobė moliūgus, kiti darė puokštes, gėles iš medžio lapų.

Šmaikštuoliai kaimo gyventojai sukūrė koronavirusą.

Originaliai atrodė pašarinių burokų šeimyna. Burokai milžinai svėrė po 7 kg. Buvo sukurtas ir COVID-19. Ilgakakliai moliūgai pavirto gulbėmis, šalia vartėsi keistų formų morkos ir bulvės. Centre sėdėjo pasipūtęs briuselio kopūstas. Kitos kompozicijos atspindėjo Helovino tradicijas. Feisbuko lankytojai, pažiūrėję parodos nuotraukas, spaudė patiktukus, dalinosi ir rašė palaikančius komentarus. Turbūt maloniau nebūna, kai išradingi ir sumanūs žmonės sugeba pradžiuginti visus, iš pirmo žvilgsnio atrodytų, paprastais dalykais.

Rekomenduojami video