Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šiukšlių išvežimu ragina nepiktnaudžiauti

Kėdainių mieste ir rajone visą šį mėnesį vyks stambiagabaričių atliekų išvežimas. Atliekų surinkėjai pastebi, kad kiekvienais metais atsiranda kėdainiečių, linkusių piktnaudžiauti teikiamomis paslaugomis. Atliekų surinkėjai ragina žmones laikytis nustatytos tvarkos.

Visą mėnesį

Balandžio mėnuo yra tas mėnuo, kai atliekų vežėjas UAB VSA Kėdainių padalinys (buvęs „Skongalis“) važiuoja per visą rajoną ir renka didžiąsias atliekas bei buityje susidarančias atliekas, kurios negali būti pašalinamos per konteinerinę sistemą. Iš anksto numatytomis dienomis 8 val. ryto visos atliekos turi būti tvarkingai sudėtos prie individualių konteinerių. Atliekų surinkimo metu bus surenkami įvairūs baldai, buities technika, lengvojo transporto padangos, elektros ir elektronikos atliekos, akumuliatoriai, įvairūs metaliniai ir kiti nereikalingi buities daiktai.

Ragina nepiktnaudžiauti

UAB VSA Kėdainių padalinys ragina kėdainiečius nepiktnaudžiauti stambiagabaričių atliekų išvežimu ir perspėja gyventojus.

„Atliekų surinkėjai važiuoja per visą rajoną ir renka didžiąsias atliekas bei buityje susidarančias atliekas. Pagal šį grafiką nebus vežamas statybinis laužas, žaliosios atliekos, šakos ar iškirti krūmai, medicininės, farmacinės, gatvių tvarkymo atliekos, sunkvežimių padangos, lengvųjų automobilių detalės“, – perspėja UAB VSA Kėdainių padalinio atstovai.

Yra ir kitų būdų

UAB VSA Kėdainių padalinys veža stambiagabarites atliekas pagal tam tikrą tvarkaraštį. Tad jei neskubu – žmogus gali palaukti, kada įmonė pagal iš anksto paskelbtą tvarkaraštį veš ir atliekas padėti šalia konteinerių. Išvežimo grafikai yra visuomet paskelbiami iš anksto. Jei norite stambiagabaričių atliekų atsikratyti kada tik jūs sugalvosite, tuomet jas reikės atvežti į specialias aikšteles. Jų yra ir mieste, ir kaimiškose seniūnijose. Yra atskiri konteineriai tiek statybos, tiek buitinės technikos atliekoms, tiek žaliosios atliekoms. Tokių aikštelių mieste yra ne viena, kaimuose – šiek tiek mažiau.

Dar geresnis variantas – jei žmogus atliekas pristatytų į J. Basanavičiaus gatvėje, už katilinės, esančią stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelę arba į Zabieliškyje esantį sąvartyną. Ten iš fizinių asmenų atliekos priimamos nemokamai.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video