Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Siautęs stiprus vėjas vertė medžius, traukė elektros laidus

Vakar Kėdainiuose siautęs stiprus vėjas pridarė bėdų – ugniagesiai gelbėtojai dėl nuvirtusių medžių bei kitų vėjo pridarytų eibių vyko net penkis kartus.

06 val. 40 min. buvo pranešta, kad Kėdainių rajono Surviliškio seniūnijos Dembnės kaime ant važiuojamosios kelio dalies, nuvirto du medžiai. Įvykio vietą atvykę ugniagesiai medžius supjaustė ir patraukė, kelio danga buvo nušluota.

16 val. 15 min. pranešta, kad Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai medį supjaustė ir patraukė, kelio dangą nušlavė.

16 val. 29 min. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, M. Daukšos gatvėje, ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Atvykus ugniagesiams medis jau buvo patrauktas.

16 val. 27 min. gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Dotnuvos miestelyje ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai medį supjaustė ir patraukė, kelio danga nušluota.

16 val. 55 min. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Aušros gatvėje, nutrūko elektros laidai. Į įvykio vietą buvo iškviesti ugniagesiai.

Teritoriją ugniagesiai aptvėrė STOP juosta ir pabudėjo, kol atvyko ESO darbuotojai. Laidai buvo nutrūkę nuo apšvietimo stulpo, paaiškėjo, kad ESO nepriklauso, tuomet apie įvykį buvo informuoti Kėdainių rajono savivaldybės atsakingi asmenys.

Rekomenduojami video