Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Siautėja žolės gaisrai

Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pranešė, kad praėjusią savaitę kilo penki gaisrai, iš jų keturi – žolės. 

Balandžio 8-ąją du žolynų gaisrai kilo Vidiškių seniūnijoje. Dukstynos kaime išdegė apie 10 kv. m, o Tvarkų kaime, Laukų gatvėje, išdegė apie 20 kv. m plotas. Balandžio 10 d. Želvos seniūnijos Paželvių kaime išdegė apie 2 kv. m žolės.

Balandžio 11 d. Deltuvos seniūnijos Dainavos kaime apdegė 1 kv. m šieno ir lentos, sukrautos mediniame sandėliuke, priblokuotame prie mūrinio sandėlio.

Balandžio 12-ąją gautas pranešimas apie užsidegusį automobilį Pivonijos seniūnijoje, Jačionių kaime. Apdegė BMW 525D variklio dangtis ir variklio skyrius.

Tą pačią dieną gauta socialinės darbuotojos informacija kad Pašilės gatvėje gyvenanti 79 m. moteris neatidaro durų socialiniams darbuotojams ir neleidžia laužti šarvuotųjų durų, kad jai būtų suteikta pagalba. Į butą ketvirtame aukšte gelbėtojai įlipo per balkoną, buvo įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Vėliau pensininkę padėta nunešti į greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Balandžio 14-ąją Ukmergėje, Anykščių gatvėje, gelbėtas iš medžio negalėjęs išlipti kačiukas. Panaudojus kopėčias jis iškeltas iš maždaug 5-ių metrų aukščio.

Rekomenduojami video