Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Siaubo naktis Kėdainiuose: padegtas namas, kuriame miegojo jauna šeima

Jauna kėdainiečių šeima siaubingą naktį prisimins dar ilgai – iš miegų pažadinti ugniagesių gelbėtojų sirenų jie išbėgo iš namo, kai šis jau degė atvira ugnimi. Tik budrių kaimynų ir žaibiškai sureagavusių gelbėtojų dėka pavyko išvengti didelės tragedijos. Beje, įtariama, kad namą, kuriame gyveno jauna šeima, kažkas padegė tyčia.

Pranešė liudininkai

Spalio 14-ąją, apie 4 val. 40 min., Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Liepų alėjoje, rūksta namo stogas, iš po stogo matosi liepsnos.

Apie įvykį informavo jį atsitiktinai pamatę žmonės.

Į įvykio vietą nedelsiant pasiųsti du Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių gelbėtojų skyriai ir Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Šeima sakė nė neįtarianti, kas galėtų norėti sudeginti namą, su jais susidoroti ar įbauginti.Aut. past.

Atvira liepsna

Atvykus ugniagesiams degė namo stogas. Paaiškėjo, kad pastatas labai senas, jis 8×7 metrų dydžio, medinis, dengtas skiedromis ir ant jų – šiferiu.

Ugniagesiai neleido liepsnoms įsisiautėti, ugnį numalšino per keliolika minučių. Gaisro metu apdegė ir nuardyta dalis stogo. 

Tik budrių kaimynų ir žaibiškai sureagavusių gelbėtojų dėka pavyko išvengti didelės tragedijos, mat ugniagesių sirenas išgirdę ir juos pamatę name buvę žmonės spėjo išbėgti laukan.

Įtaria padegimą

Netrukus gelbėtojų tyrėjai nustatė, kad pastatas buvo padegtas tyčia. Kėdainių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl padegimo.

Jei pareigūnams pavyks išaiškinti padegėją – jam gresia ilgi metai belangės, mat Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Jauna šeima

Gaisro metu namo viduje buvo jauna šeima, žmonės nenukentėjo, tačiau patyrė nemenką išgąstį.

Jie pasakojo, kad namas priklauso jų tėčiui. Šiuo metu namas parduodamas.

Namo vertė nėra didelė, mat jis labai senas, tačiau vertinga vieta – namas stovi daugiabučių namų apsuptyje.

Šeima sakė nė neįtarianti, kas galėtų norėti sudeginti namą, su jais susidoroti ar įbauginti.

Rekomenduojami video