Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šėtos bažnyčiai reikia paramos: klebonas kreipiasi į geros valios žmones

Šėtos Švč. Trejybės parapijos bažnyčioje šiuo metu vyksta didžiausi per paskutinius 50 metų remonto darbai. Darbai pradėti po to, kai audra išplėšė bažnyčios bokšto smailės liuką, o jį remontuojant aptikta, kad vertikalus medžio kamienas, į kurį įstatytas kryžius, visiškai supuvęs. Aplinkinės palaikomosios konstrukcijos taip pat supuvusios.

Supuvusių bokšto konstrukcijų remonto darbų sąmata siekia 25 416,91 Eur. Darbus atlieka S. Viliaus IĮ „Alpinistiniai remonto darbai“.

Šėtos parapijos klebonas kunigas Robertas Gedvydas Skrinskas sako, kad parapija tiek lėšų neturi ir ieško rėmėjų. Klebonas kreipiasi į geros valios žmones: „Jei kas galite prisidėti finansiškai, parapijiečiai būtų labai dėkingi.“

Apie bažnyčią

Kauno arkivyskupijos svetainėje apie Šėtos bažnyčią rašoma: „Įspūdingas pastatas yra mišraus stiliaus. Plokščiais piliastrais suskaidytos sienos, pusapskritės langų arkos, panašios nišos ir lygių traukų karnizai atrodo klasicistiškai. Aštuonkampis bokštas ir smailūs pinakliai ant fasadinės sienos – svetimi priedai. Taip pat ir aukšta bokšto piramidė su karūna viršuje.

Bokšto akustinės angos labai didelės, su arkomis ir lygiais apvadais aplinkui. Viršutinis bokšto tarpsnis išsiskiria dvigubu karnizu su trikampių nišų eile ir kampiniais frontonėliais. Visi paviršiai tinkuoti. Vidaus erdvė padalyta į tris išilgines navas.“

Klebono prašymu paramą galite padaryti pavedimu:

Šėtos Švč. Trejybės parapija

Adresas: Ramygalos g. 2A, Šėta, LT- 58127 Kėdainių r. Kodas 291248420 

Atsiskaitomoji sąskaita: LT547300010146839527

Rekomenduojami video