Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šėtoje siautėjo ugnis: padegta daržinė

Kėdainių rajone ankstyvą antradienio rytą užsiliepsnojo kone pačiame miestelio centre esanti daržinė. Tik dėl operatyvių gelbėtojų ugniagesių veiksmų ugnis neišplito ir nepersimetė į kitus pastatus. Ugniagesiai tiria gaisro priežastis, tačiau vietos gyventojai vieningi – apleista daržinė buvo padegta tyčia. 

„Rinkos aikštei“ vietos gyventojai guodėsi, kad gaisras buvo išties baisus. Laimei, netrukus pasirodė ir pirmieji ugniagesiai./ D. Kuprijanovo nuotr.

„Rinkos aikštei“ vietos gyventojai guodėsi, kad gaisras buvo išties baisus. Laimei, netrukus pasirodė ir pirmieji ugniagesiai./ D. Kuprijanovo nuotr.

Didelis gaisrasPriešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad vasario 18-osios rytą, 06:34 val., gautas pranešimas, kad Šėtos miestelyje, Kėdainių gatvėje, dega daržinė, kyla pavojus užsidegti gyvenamiesiems namas. Į įvykio vietą buvo pasiųsti Kėdainių, Šėtos bei Pagirių ugniagesiai. Vos po šešių minučių nuo pagalbos šauksmo įvykio vietoje pasirodžius Šėtos ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Netrukus atskubėjo ir pastiprinimas iš Kėdainių bei Pagirių.

Numalšino liepsnas

Ugniagesiai per valandą sutramdė įsismarkavusias liepsnas. Daržinė kombinuota, viena dalis mūrinė, kita medinė. Pastato stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu, perdanga medinė. Gaisro metu apdegė medinė pastato dalis ir nudegė dalis stogo. Gaisro priežastis aiškinasi ugniagesių gelbėtojų tyrėjai, tačiau vietos gyventojai įtaria, kad nenaudojamas pastatas buvo padegtas.

Įbaugino gyventojus

„Rinkos aikštei“ vietos gyventojai guodėsi, kad gaisras buvo išties baisus. Laimei, netrukus pasirodė ir pirmieji ugniagesiai.

„Vienoje namo pusėje gyvenu aš su sūnumi, kitoje gyveno senolė, tačiau ji pasimirė. Dabar pusė namo yra apleista. Daržinė irgi priklausė tai senutei, dabar ji – niekieno. Tai ta daržinė ryte ir užsiliepsnojo. Ryte sūnus ruošėsi į darbą ir išgirdo kažką pokšint. Pamatėme, kad dega atvira ugnis jau. Sūnus net nugriuvo tokį vaizdą išvydęs. Tuoj pat skambinome ugniagesiams. Jie greitai atvyko, iš viso trys mašinos suvažiavo ir užgesino daržinę“, – pasakojo vietos gyventoja.

Tapo landyne

Žmonės pyko, kad apleista daržinė tapo kone landyne, į kurią mielai užsuka įvairaus plauko žmonės.

„Mergos kažkokios čia vis ateina, alkoholį vartoja. Renkasi piemenys. Baisu. Jūs įsivaizduokit, juk galėjo mūsų namai sudegti, čia vos keli metrai nuo mūsų. Baisu. Reikia tvarkyti tuos valkatas, nes bus dar didesnė nelaimė. Taip būti negali, turi būti tvarka“, – „Rinkos aikštei“ kalbėjo pragarišką rytą išgyvenusi vietos gyventoja.

 

Rekomenduojami video