Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Seniūnijose tęsiami greideriavimo darbai

Nors gruodžio mėnuo visai čia pat, tačiau kelininkai vis dar tvarko rajono žvyrkelius. Ir darbuojasi ne tik įmonės „Kelių priežiūra“ Kėdainių kelių tarnybos kelininkai, bet mažesnius keliukus tvarko ir seniūnijų technika. Štai Gudžiūnų seniūnijoje darbai vyksta visu pajėgumu.

Oras tinkamas

„Oras tokiam darbui dar yra tinkamas, todėl darbai tikrai vyksta. Mūsų seniūnijos greideris kaip tik šiuo metu ruošia žvyrkelius žiemai. Taisomi keliai, išlyginamos atsiradusios duobės. Darbus numatome atlikti šį mėnesį, iki rimtesnių šalčių turėtume sutvarkyti visus seniūnijos keliukus“, – paaiškino Gudžiūnų seniūnas Regimantas Valiauskas.

Kiek pajėgia

„Kelius tvarkome nuolat. Juk važiuojame nuo pat ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudenio. Kaip matote, net žiemos pradžioje greideriuojame. Greideriavimui svarbiausia tinkamas oras, neturi būti keliai, pilni vandens, neturi lyti. Šalia kelių formuojame tokius griovelius, kad lietaus vanduo nubėgtų nuo kelio. Taip kelias išmušamas daug lėčiau, jis daug ilgiau tarnauja, duobių jame būna mažiau. Darbuotojai tikrai išmano savo darbą“, – dėstė R. Valiauskas.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video