Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šeimos drama Tiskūnuose: pavydus vyras sudegino namus

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Vilainių seniūnijos Tiskūnų kaime siautėjo liepsnos. Čia degė medinis apmūrytas gyvenamasis namas. Pasirodo, kad tai nebuvo nelaimingas atsitikimas – namą padegė pats jame gyvenęs jaunas vyras, mat pavydėjo savo žmonos. Kol jauna moteris bando atsigauti nuo patirto šoko, padegėjas dienas leidžia policijos areštinėje.

Degė atvira liepsna

Po pirmos valandos nakties jauna moteris paskambinusi į Bendrąjį pagalbos centrą pranešė, kad dega gyvenamasis namas. Moteris iškart pasakė, jog namą padegė jos draugas. Į įvykio vietą išskubėjo Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyrai. Jiems atvykus namas jau degė atvira liepsna. Netrukus į pagalbą atvyko ir pastiprinimas – ugniagesiai iš Pramonės bei Dotnuvos. Ugniagesiai ugnį malšino ir įvykio vietoje dirbo iki pirmadienio paryčių.

Namas sudegė

Konstatuota, kad gaisro metu nudegė ir buvo nuardytas stogas, apdegė perdengimas ir namo vidus, baldai bei namų apyvokos daiktai. Laimei buvo išvengta didžiulio sprogimo, mat priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos iš namo išnešė dujų balioną. Įvykio vietoje pirmadienio rytą dirbo policijos pareigūnai bei ugniagesių gelbėtojų tyrėjai. Nustatyta, kad namas galimai buvo padegtas tyčia.

Sėdi belangėje

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas „Rinkos aikštę“ informavo, kad namo savininkas nustatinėjamas, o namą galimai padegė neblaivus (2,29 promilės) nuomininkas, kuris gyvena ir prižiūri minėtą namą. Pranešama, kad vyras išgertuvių metu benzinu iš kanistro apšlakstė kambaryje stovėjusį stalą ir padegė. 27-erių metų įtariamasis uždarytas į areštinę. Kaimo gyventojai pasakojo, kad minėtame name jau tris dienas vyko išgertuvės.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

www.rinkosaikste.lt

Rekomenduojami video