Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Sąvartyno apšvarinti nepavyko

Naktį iš penktadienio į šeštadienį sąvartyno teritoriją saugančios įmonės darbuotojai pastebėjo bandymą įsibrauti. Vagišiai paspruko nieko nepešę, tačiau sąvartyno Kaupių kaime vadovas teigia, jog nuostoliai nebus maži.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato suvestinėje skelbiama, kad šeštadienį 10 val. komisariato darbuotojai informuoti apie įsibrovimą į įmonės Kaupių kaime teritoriją. Teigiama, jog vagišiai siekė pasisavinti dyzelinį kurą.

Tauragės regiono nepavojingų atliekų sąvartyno, esančio Kaupių kaime, vadovas Aivaras Pocius „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad įsibrauti bandyta pro tvorą. Tačiau ilgapirščių veiksmus laiku pastebėjo apsaugos tarnyba.

– Kol kas dar nuostolius skaičiuojame. Sugadinta tvora, jos segmentai, perimetrą stebinčios kameros visos nusuktos į viršų. Mes turėjome savo kamerą, kuri buvo valdoma ir puikiai rodydavo vaizdą tiek dieną, tiek naktį. Ji tikrai buvo brangi. Ir ją sugadino, – aiškino A.Pocius.

Vyras žurnalistei pasakojo, kad ilgapirščiai įsibrauti bandė apie vidurnaktį. Tai pastebėjo sąvartyną saugančios apsaugos firmos darbuotojai. Laimei, vagišiai greit spruko ir nespėjo pavogti to, dėl ko taip stengėsi – rezervuare laikomo dyzelinio kuro.

– Mes turime savo reikmėms dyzelinio kuro nemažą kiekį. Jis yra tokioje mobilioje kolonėlėje, su skaitliukais. Kiek mums reikia, tiek sunaudojam. Jei būtų apšvarinę šį rezervuarą, tai nuostoliai būtų didžiuliai. Gyvenom 8 metus ramiai, – stebėjosi pašnekovas.

Sąvartyno vadovas patikino, kad tvora jau sutvarkyta. Bet, kaip A.Pocius juokavo, ji saugo nuo žvėrių, o ne nuo žmonių, ateinančių su įvairiausiais įrankiais.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl pasikėsinimo įvykdyti atvirą vagystę.

Morta MIKUTYTĖ

Rekomenduojami video