Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Savaitgalį Kėdainiuose – galingas policijos reidas

Savaitgalį Kėdainiuose lankėsi gausus policijos desantas iš laikinosios sostinės. Kauno policijos pareigūnai dirbo mūsų mieste tiek šeštadienį, tiek sekmadienį. Reido rezultatai pareigūnus nustebino – Kėdainių gatvėse savaitgaliais vis dar važinėja įžūlūs, neblaivūs ir beteisiai vairuotojai.

Reidui vadovavęs Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos 2-ojo būrio vadas Vaidas Aleknavičius pažymėjo, kad Kėdainiuose reidų metu apskritai nustatoma daugiausia pažeidėjų iš visų mažųjų Kauno apskrities savivaldybių.

„Pirmąją reido dieną, šeštadienį, viduryje dienos sučiupome girtą vairuotoją. Taip pat nustatėme du vairuotojus, kurie vairavo automobilį neturėdami tam teisės.

Sekmadienį nustatėme tris vairuotojus, kurie neturėjo teisės vairuoti automobilio. Taip pat buvo ne vienas vairuotojas, kuris buvo vartojęs alkoholio, tačiau jo norma neviršijo leistinos. Dar norėčiau pastebėti, kad nemažai vairuotojų buvo sąmoningi ir išgėrę perduodavo vairuoti automobilį savo žmonoms ar draugėms.

Apskritai Kėdainiuose situacija nėra gera, čia reidų metu mes įprastai nustatome daugiausiai pažeidimų iš visų apskrities mažųjų miestų. Kėdainiai pažeidėjų skaičiumi lenkia Jonavą, Raseinius, Kaišiadoris, Prienus. Ir čia kalba eina apie tuos pažeidėjus, kurie važiuoja neblaivūs ar neturi teisės vairuoti.

Tai pat reidų metu nustatoma ir kitų pažeidėjų. Dar mus labai stebina vairuotojų įžūlumas, kai jie bando papirkti pareigūnus, bando sprukti nuo jų, išsisukti nuo atsakomybės“, – pabrėžia V. Aleknavičius.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video