Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šalies vyskupai kviečia melstis už Tėvynę ir taiką Europoje

Šalies vyskupai ragina tikinčiuosius melstis už Tėvynę ir taiką Europoje, nes taikai Europoje šiandien yra iškilęs pavojus.

Vyskupų kreipimesi pažymima, kad vasario mėnuo kiekvienam Lietuvos piliečiui primena prieš daugiau nei šimtą metų nelengvai iškovotą Tėvynės nepriklausomybę. Nuo pat pradžių valstybės kūrime aktyviai dalyvavo ir tikintieji. „Šiandien su pasididžiavimu žvelgdami į nudirbtus valstybės kūrimo darbus, kviečiame dėkoti Viešpačiui už šalies nepriklausomybę ir meldžiame, kad Lietuvos žmonės nesiliautų vertinę to, kas buvo pasiekta“, – ragina vyskupai.

Laisvė – neįkainojama Dievo dovana. Lygiai tokia pati Dievo dovana yra ir taika – būtina kiekvienos politinės visuomenės darnaus bei netrukdomo vystymosi sąlyga.

„Popiežiaus Pranciškaus pakviesti sausio 26 d. jau meldėmės už taiką Ukrainoje ir visame mūsų žemyne. Tačiau įtampa dar neatslūgo, todėl mes, Lietuvos vyskupai, kviečiame tikinčiuosius visą vasario mėnesį kasdien jungtis į Rožinio maldą už Tėvynę ir taiką Europoje. Tegul kiekvienuose namuose, kiekvienoje šeimoje ir bažnyčioje ar meldžiantis kartu su Marijos radijo maldininkais skamba Marijos motiniško užtarimo prašymas: Švenčiausioji Mergele Marija, Taikos Karaliene ir Lietuvos Globėja, saugok ir globok Lietuvą, Ukrainą bei visą Europą!“, – rašoma Lietuvos vyskupų laiške.

Rekomenduojami video