Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
S. Skvernelis: su pandemija valdančioji dauguma nesusitvarko

Seimo narys Saulius Skvernelis sako, kad svarstymai dėl karantino įvedimo parodo, jog Vyriausybė ir valdančioji dauguma su pandemija nesusitvarko. 

„Dabar atsiranda vėl būtinybė įvesti karantiną, tai nėra gerai, tai nėra gerai psichologiškai. Suprantu, kad tai teisinis režimas įvesti tam tikrus ribojimus, kaip privalomų kaukių dėvėjimą, kitoks negalimas. Tai rodo, kad iš tikrųjų su pandemija šita Vyriausybė ir valdančioji dauguma nesusitvarkė“, – teigė S. Skvernelis. 

Pasak ekspremjero, šiltuoju metų laiku nebuvo nieko padaryta dėl sėkmingos vakcinacijos kampanijos. 

„Turint tiek persirgusių žmonių ir tiek vakcinų, kurias nupirko dar mūsų Vyriausybė, sugebėti vėl prieiti prie karantino ir tokių skaičių, tai reikia neeilinių gebėjimų“, – sakė Seimo narys.

S. Skvernelis taip pat akcentavo, kad šiuo metu skaičiai yra nuo 10 iki 18 kartų didesni negu pernai tuo pačiu laikotarpiu. 

„Skaičiai, kurie yra šiuo metu, nuo 10 iki 18 kartų didesni negu pernai tuo pačiu laikotarpiu. Tada mus skatino, kad kažką Vyriausybė ne taip daro arba nedaro dėl artėjančių rinkimų. Pasirodo, kad tai tiktai buvo politinė propaganda,“ – sakė S. Skvernelis. 

Vyriausybė trečiadienį nukėlė svarstymą dėl privalomojo kaukių dėvėjimo uždarose patalpose kitam Vyriausybės posėdžiui. Įvedus tokį ribojimą būtų skelbiamas ir karantinas, kadangi esant ekstremaliajai situacijai, tokie pakeitimai yra negalimi.

Rekomenduojami video