Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
S. Skvernelis: "Skrydžiai gali būti atnaujinti artimiausiu metu, karantino galime ir nepratęsti"

Premjeras Saulius Skvernelis tikina, kad dėl karantino pratęsimo Vyriausybė spręs kitą savaitę, tačiau yra galimybė, kad gegužės 10 d. bus paskutinė karantino diena. Premjeras taip pat prakalbo apie galimybę jau artimiausiu metu atnaujinti skrydžius.

„Vyriausybė apsispręs, apie tai anksti kalbėti. <...> Yra tokia galimybė, Vyriausybės nutarimas galioja iki gegužės 11 dienos“, – kalbėjo S. Skvernelis. Premjero tikinimu, nors karantinas gali būti nepratęstas, vis tiek galios griežti apribojimai. „Mes turime suvokti, kad su tam tikromis apsaugos sąlygomis turėsime labai ilgai gyventi“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Premjeras nesiėmė svarstyti, kada bus galima leisti vykdyti masinius renginius. „Nespėliokime, žiūrėkime, kokia bus epidemiologinė situacija, nes tai yra didžiausia grėsmė viruso plitimui“, – teigė Vyriausybės vadovas. S. Skvernelio teigimu, Motinos dienos savaitgalį tokių judėjimo ribojimų, kaip per Velykas, nebus, tačiau pareigūnų pajėgos bus gausesnės. „Rekomendacijos išlieka tos pačios: jeigu yra galimybė nekeliauti, tai nekeliauti. Jei yra galimybė nebendrauti su savo artimaisiais, kurie yra rizikos grupėje, tai nebendrauti“, – sakė S. Skvernelis.

Premjero teigimu, pirmieji skrydžiai iš ir į Lietuvos oro uostus gali atsirasti gegužės 10-15 dienomis. „Vyriausybė svarstys klausimą, kaip atstatyti skrydžius Vilniaus oro uoste, bet tikrai ne šiame etape“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Pasak jo, sunku spėlioti, kokią tikslią datą tai galėtų nutikti, bet S. Skvernelis svarstė, kad skrydžiai galėtų būti atnaujinti gegužės 10-15 dieną. S. Skvernelis patikino, kad nebus daug skrydžių krypčių ir tai nebus šalys, kurios arba netaiko karantino režimo, arba yra koronaviruso židiniai.

Vilmantas Venckūnas

Rekomenduojami video