Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
S. Skvernelis: klaidų pridaryta, buvome per dideli optimistai

Premjeras Saulius Skvernelis pripažino, kad jo vadovaujama Vyriausybė neišvengė klaidų. „Mes buvome per dideli optimistai“, – sakė premjeras portalui interviu "Delfi". Vyriausybės vadovas kaip klaidą traktuoja ir tai, kad valdantieji, pasak jo, be reikalo vienu metu užsimojo įgyvendinti 6 struktūrines reformas valstybėje.

„Galbūt vienas didžiausių mūsų Vyriausybės trūkumų – mes buvome per dideli optimistai. Pradėjome tvarkyti vienu metu pakankamai daug sričių. Vien užpraėjusiais metais pradėjome 6 struktūrines reformas. Jeigu mes būtume turėję kasmet vieną ar dvi – būtų galbūt sėkmingesnis reformų įgyvendinimas“, – aiškino S. Skvernelis.

Premjero teigimu, Vyriausybė darbo pradžioje klaidingai manė, kad inicijuojamoms reformoms pasipriešinimo neturėtų būti.

„Tikrai per daug užsibrėžėme, mes galvojome, kad visi suprantama, jog reikia pokyčių, bet kai tie pokyčiai paliečia žmogų, kuris ten dirba, tuomet sakoma, kad nebereikia jokių pokyčių“, – teigė jis.

Ribotas laikas, pabrėžė S. Skvernelis, buvo kitas reikšmingas veiksnys, lėmęs ne visada teisingus valdančiųjų sprendimus.

„Mes neturėjome labai daug laiko gaišti ir 3 ar 4 metus diskutuoti, svarstyti ir tada įgyvendinti. Laikas yra ribotas, reikėjo daryti, reikėjo priimti sprendimus – ne visada jie buvo patys teisingiausi, aš tą pripažįstu, ir klaidų pridaryta yra“, - apibendrino premjeras.

S. Skvernelio vedama Vyriausybė ėmėsi vykdyti struktūrines reformas švietimo, sveikatos, mokesčių, pensijų, inovacijų, šešėlinė ekonomikos srityse.

Rekomenduojami video