Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
S. Skvernelis: jei tai būtų mano sprendimai, Ministrų Kabinetas tikrai keistųsi iš esmės

Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad, jei būtų jo valia, po liepos 12 dienos Ministrų Kabinetas tikrai keistųsi iš esmės.

„Yra daug, jeigu. Jei tai būtų mano sprendimai, Kabinetas tikrai keistųsi iš esmės", - apie Ministrų Kabineto pokyčius sakė S. Skvernelis.

Paklaustas, ar, jei išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda jį norėtų ir toliau matyti premjero poste, jis tai svarstytų, S. Skvernelis teigė, kad darys viską, jog užtikrintų stabilumą valstybėje.

"Aš esu politikas, ministras pirmininkas atsakingas už tai kas vyksta valstybėje. Kaip žmogus ir kaip pilietis, ir kaip politikas esu taip pat už stabilumą ir už tai, kad, naujam šalies vadovui pradėjus darbą, nereikėtų turėti iššūkių, kažkokios politinės krizės šalyje ir galėtų įgyvendinti tuos žmonių lūkesčius, kurie buvo išsakyti rinkimų metu", - teigė premjeras.

Premjeras taip pat patikino, kad norėtų aktyviai dalyvauti koalicijos plėtime.

„Kiek tai nuo manęs priklausytų, aš tikrai norėčiau aktyviai dalyvauti, ir manau, kad tai yra tikrai svarbūs dalykai. Liepos 12 d. sprendimai priklausys nuo to, koks čia bus politinių jėgų išsidėstymas Seime“, – sakė S. Skvernelis.

Vyriausybės vadovas patikino, kad galės padėti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderiui Ramūnui Karbauskiui formuoti koaliciją.

„Jeigu matysiu, kad kažkas kažkur stringa, galėsiu padėti. Bet kol kas nematau. Turbūt iš frakcijos narių bus sudaryta derybinė grupė, kuri derėsis“, – sakė S. Skvernelis.

Rekomenduojami video