Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
S. Skvernelis apie A. Palionio kadrų politiką: "Tai man nėra priimtina"

Premjeras Saulius Skvernelis, reaguodamas į prezidento Gitano Nausėdos kritiką žemės ūkio ministrui Andriui Palioniui, sako pritariąs, kad ministras į savo politinio pasitikėjimo komandą negali priimti žmonių, kurie yra partijos kolegų šeimų nariai.

„Tai man nėra priimtina, kas buvo ketinta daryti. Bet atskirkime du dalykus: su partija susiję asmenys yra viena. Tai yra ministro politinio, asmeninio pasitikėjimo pareigūnai, kuriuos jis gali paskirti ir partiečius, ir nepartiečius. Tai visiškai skirtingi dalykai. Antra, kai į tokias pareigybes yra skiriami (asmenys. – ELTA), susiję giminystės ryšiais – partiniais ir giminystės ryšiais, tai nėra priimtina“, – trečiadienį po Vyriausybės posėdžio sakė S. Skvernelis.

Vyriausybės vadovo teigimu, pastabos A. Palioniui buvo išsakytos.

„Tą ministras žino, ta pozicija yra išsakyta ir, kalbant bent jau apie viceministrų pareigas, manau, kad tokių sprendimų nėra priimta ir nebus priimta“, – teigė S. Skvernelis.

Antradienį G. Nausėda dėl žemės ūkio ministro A. Palionio neslėpė turįs nuogąstavimų.

„Kol kas atidžiai stebiu kitų ministrų veiklą, tikrai negaliu pasakyti, kad visi jų veiksmai nusipelno pagyrų. Nerimą kelia vieno iš šitų dviejų ministrų noras priimti į darbą partijai artimus asmenis, vienokia ar kitokia išraiška. Manau, kad ministras (A. Palionis. – ELTA) daro klaidą ta prasme, kad kažko panašaus iš jo daugelis tikėjosi ir turbūt visa savo veikla jis turėjo pademonstruoti, kad jis tikrai negali būti apkaltintas. Bet kol kas susidaro įspūdis, kad jis patvirtina tuos galimus nuogąstavimus, kurie jam ar jo partijai buvo išreikšti“, – sakė G. Nausėda konferencijoje, skirtoje prezidentavimo šimtadieniui aptarti.

ELTA primena, kad viešojoje erdvėje rugsėjį pasklidus informacijai apie A. Palionio ketinimus įdarbinti „socialdarbiečio“ Petro Čimbaro sūnų Modestą Čimbarą, viešai pradėta kalbėti apie galimą interesų konfliktą bei patirties stoką. Vis dėlto M. Čimbaras nebuvo įdarbintas, argumentuojant patirties stoka.

Rekomenduojami video