Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSveikataSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Rokiškio Kalėdų rezidencijoje pokyčiai – kur perbėgo juoda katė?

Socialiniuose tinkluose sujudimas – rokiškėnai dalijasi netikėta žinia apie tai, kad šiemet Rokiškio Kalėdų rezidencijoje šeimininkaus nebe Lietuvos vyriausiasis Senelis Kalėda Arvydas Bagdonas. Komentarų gali pasiskaityti įvairių, kaip ir nuomonių. Emocijos žyra į visas puses – lyg kažkas kėsintųsi iš mūsų pagrobti Kalėdas. O juk viso labo keičiasi tik Senelį Kalėdą įkūnijantis personažas: Arvydą Bagdoną – Linas Pauliukas, mažiau tituluotas, paprastas Kalėdų Senelis. Be abejo, iš Rokiškio rajono kilęs dailininkas A. Bagdonas jau buvo tapęs Kalėdų rezidencijos simboliu. Išrinktas ir mūsų miesto ambasadoriumi, turinčiu reprezentuoti Rokiškį, kaip Lietuvos kultūros sostinę, 2019-aisiais.

Užsiprašytas honoraras pasirodė per didelis

Kaip „Gimtajam…“ komentavo Kalėdų rezidencijos sumanytojo ir rėmėjo Rokiškio verslo klubo prezidentas Irmantas Tarvydis, įvyko elementarus dalykas – A. Bagdonas šiais metais užsiprašė keturženklio honoraro – gerokai didesnio nei pernai – ir verslininkai nesutiko tokio mokėti.

„Šiemet šventė bus ypač įspūdinga, juk tampame ir kitų metų Lietuvos kultūros sostine. Lėšų šiemet reikia dar daugiau. Mes visi, verslininkai, iš savo uždirbtų pinigų tai šventei aukojame lėšų. Neatrodo etiškai, kai miesto ambasadoriumi išrinktas A. Bagdonas nori pasididinti honorarą. Juk ambasadoriais išrenkami žmonės irgi turi stengtis prisidėti prie miesto reprezentavimo. O čia atvirkščiai – iš to siekiama dar daugiau užsidirbti“, – teigė I. Tarvydis.

Pasak Verslo klubo prezidento, nuspręsta, kad A. Bagdoną Kalėdų rezidencijoje keis L. Pauliukas. „Režisierius Dalius Abaris su juo jau atliko filmavimo bandymus – pavyko labai gerai. Režisierius liko patenkintas, todėl tikrai nebus jokių problemų. Be to, L. Pauliukas jau pernai ne kartą pavadavo rezidencijoje A. Bagdoną, ir vaikai juo liko labai patenkinti“, – sakė I. Tarvydis.

Rekomenduojami video