Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ramučių kaime vyras nuo užpuolikų gynėsi peiliu

Neramumai Ramučių kaime prie Naujosios Akmenės. Keturi jaunuoliai vidury dienos bandė apiplėšti beveik 80-ies senolę. Jiems pasipriešino moters sūnus, kuris gindamasis nuo užpuoliko smogė peiliu ir jį sužeidė.

  Plėšikams pavyko pagrobti 160 eurų, tačiau dėl sužeidimo vienas jau po valandos kreipėsi į Akmenės ligoninę. Kitiems trims pareigūnai antrankius uždėjo per mažiau nei 12 valandų.

  „Pamačiau pro langą, kad įbėga trys žmonės. Žiūrui, kad kaukėti, iš karto neaišku man paliko“, – 53-ejų Alvydas prisimena vakar dieną vykusį apiplėšimą. Vyras pasakoja atsinešęs iš lauko malkų, kai į namus įbėgo keli kaukėti jaunuoliai, – puolė jį ir jo 78-erių motiną.

„Mama sakė, kad keturi buvo, aš tiktai tris pastebėjau. Pro langą įbėgo, vienas iškart prie manęs, už taburetės, gerai, kad peilis buvo šalia. Ir įvyko“, – kalba jis.

Vyras sako, kad šis įvykis jį sukrėtė, nemiegojo visą naktį. Mamai taip pat prireikė vaistų. Alvydas gindamas save ir mamą smogė užpuolikui peiliu, kaip pats sako, kur papuolė. Pataikė į šlaunį. „Tada tik pasiraukė, kitaip nesitraukė. Aš buvau pasimetęs, jei būčiau kitą pagavęs, tą patį irgi. Gal ir būčiau kitur įsmeigęs. Aš nežinau, strese buvau“, – pasakoja jis.

 Vyras nepažino užpuolikų, nes jie buvo su kaukėmis, tačiau pastebėjo, kad šie gerokai jaunesni už jį.

Išvertę daiktus, įsibrovėliai rado 160 eurų ir pabėgo. Netrukus dėl kraujuojančios žaizdos vienam užpuolikų teko kreiptis į Akmenės ligoninę.

„Senokai tokių įvykių nebuvo mūsų apskrityje, kad praktiškai dienos metu būtų įvykdytas apiplėšimas. Grupė asmenų pasikėsino užvaldyti turtą ir galimai jį užvaldė. Naudodami fizinę jėgą, įsibraudami į namą“, – kalba Šiaulių apskrities policijos viršininkas Ramūnas Sarapas.

Pareigūnai per mažiau nei pusę dienos sulaikė keturis apiplėšime dalyvavusius vyrus, kuriems nuo 19 iki 29-erių metų. Jie Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnams yra puikiai pažįstami. Jų pavardės figūruoja net keliose baudžiamosiose bylose dėl vagysčių. Toliau vyksta tyrimas, nusikaltimo aplinkybių detalių policija išsamiau nekomentuoja.

Rekomenduojami video