Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
R. Liubajevas: iš Baltarusijos Lenkijos link gali judėti iki 5 tūkst. migrantų, ruošiamės visiems įmanomiems scenarijams

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas Rustamas Liubajevas teigia, kad iš Baltarusijos Lenkijos sienos link šiuo metu gali judėti iki 5 tūkst. migrantų. VSAT vadas tikina, kad yra ruošiamasi ir visiems įmanomiems scenarijams Lietuvos pasienyje su Baltarusija. Jo teigimu, pasienyje planuojama dislokuoti papildomą skaičių karių, yra suderinti veiksmai su Lietuvos policija bei Viešojo saugumo tarnyba.

„Iš Europolo, iš „Frontex“ agentūros, iš Lenkijos kolegų, tai didžiausias skaičius, kuris buvo paminėtas – iki 5 tūkst. asmenų“, – Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) posėdyje teigė R. Liubajevas.

VSAT vado teigimu, migrantai renkasi Kuznica-Bruzgi kontrolės punkto prieigose.

R. Liubajevas tikina, kad Lietuvos pasieniečiai ruošiasi visiems įmanomiems scenarijams ir Lietuvos pasienyje su Baltarusija.

„Tą informaciją mes jau turėjome savaitgalį ir galimiems scenarijams mes jau ruošiamės savaitgalį, šiandien jau bus priimami sprendimai. Šiuo metu (vyksta – ELTA) susitikimai su Lietuvos kariuomenės štabu, mes planuojame pasinaudoti galimybe dislokuoti papildomą skaičių parengties karių, taip pat šiuo metu jau suderinti veiksmai su Lietuvos policija, su Viešojo saugumo tarnyba, perdislokuojamos mūsų pajėgos“, – informavo VSAT vadas.

Rekomenduojami video