Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
R. Karbauskis: siūlysime Seimui nesirinkti dvi savaites

Europoje vis intensyviau plintant koronavirui, „valstiečiai“ siūlys Seimui į posėdžius nesirinkti artimiausias dvi savaites. Tai ketvirtadienį žurnalistams pranešė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

„Siūlymas yra, kad dvi artimiausias savaites Seimas nesirinktų. Tuomet žiūrėsime, kokia yra situacija: jeigu susirgimų Seimo kanceliarijoje ir tarp Seimo narių nebus, bus galima drąsiau tą daryti“, - teigė R. Karbauskis.

Pasak jo, bus siūloma atsisakyti visų Seimo posėdžių, kartu, pabrėžė jis, sudaryti sąlygas Seimo kanceliarijos darbuotojams dirbti per atstumą.

„Turėtų nevykti visi posėdžiai, aš išsakiau koalicinei tarybai (...) nuomonę, kad reikėtų užtikrinti, kad ir kanceliarijos darbuotojai galėtų dirbti per atstumą. Tai tikriausiai nėra sunkiai padaroma“, - teigė R. Karbauskis.

„Valstiečių“ lyderis taip pat teigė, kad pritartų siūlymui, jog artimiausias dvi savaites būtų sustabdytas ugdymo procesas. Tokią priemonę ketina siūlyti švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

„Aš tam pritarčiau. Aš suprantu, kad tai komplikuotų tam tikrų šeimų gyvenimą, bet šios priemonės, kurių ėmėsi kitos šalys, yra prevencinės ir duotų galimybę apsisaugoti nuo galimo (koronaviruso - ELTA) plitimo“, - teigė R. Karbauskis.

Rekomenduojami video