Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
R. Karbauskis: jeigu žmonės į rinkimus neateis, dešiniosios jėgos laimės

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis ragina rinkėjus balsuoti ir tikina, kad būtent nedidelis rinkimų aktyvumas yra palankiausias Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD). Politikas tvirtina, kad tie piliečiai, kurie prie balsadėžių neateis, parems konservatorius, kartu sustiprindami galimybę Gabrielio Landsbergio vadovaujamai partijai formuoti valdančiąją daugumą.

„Jeigu žmonės į rinkimus neateis, dešiniosios jėgos laimės, ir diržų veržimosi politika turbūt bus iš karto įgyvendinta, ką ir sakė Kubilius“, – sakė R. Karbauskis, savo balsą atidavęs išankstinio balsavimo metu Kauno Rotušėje.

„Akivaizdu, kad antras turas bus nulemtas rinkėjų aktyvumu. Akivaizdu, kad partijos, kurios šiandien turi daugiau balsų, dešiniosios partijos, jos jau savo rinkėjų maksimumą pasiekė. Kiek žmonių ateis, lems, ar (laimės – ELTA) dešiniosios partijos“, – sakė R. Karbauskis.

R. Karbauskis taip pat teigė, kad konservatoriai nesako tiesos, komentuodami „valstiečių“ tvarkymąsi su koronaviruso krize.

„Labai liūdina situacija, kada jau dabar pradeda dešiniųjų vienas iš ekonominės politikos mohikanų kaip Andrius Kubilius šnekėti apie diržų veržimąsi. Labai džiaugiuosi, kad tarp ekonomistų atsiranda tų, kurie iš karto sako, kad A. Kubilius nusišneka. Tą pačią dieną pasirodė pranešimai, kad visos Europos šalys skolinasi tam, kad palaikytų savo ekonomikas. Ir dabar kyla ne skolinimosi klausimas, o tai, kur ir kaip sėkmingai mes investuojame. Lietuvoje yra geriausia situacija Europos Sąjungoje ir viena geriausių situacijų pasaulyje. Galime pasakyti, kad kol kas nėra jokių požymių, kad Lietuva turėtų sudėtingų išbandymų perspektyvoje“, – kalbėjo R. Karbauskis.

Antrajame ture dėl Seimo nario mandato varžosi 33 LVŽS kandidatai.

Rekomenduojami video