Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
R. Karbauskis: "Biudžetas atitiks visuomenės lūkesčius"

Seimui antradienį ketinant balsuoti dėl kitų metų biudžeto, Seimo valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad biudžetas atitiks didžiosios visuomenės dalies lūkesčius.

„Aš manau, kad tai bus biudžetas, kuris atitiks didžiosios dalies visuomenės poreikį, lūkesčius. Padaryta maksimaliai per tuos keturis metus, kad visų visuomenės grupių gyvenimas pagerėtų tose sąlygose, kokios yra šitoje valstybėje“, – žurnalistams Seime antradienį sakė R. Karbauskis.

„Mes tikrai padarėme taip, kad korupcija ir valdžia nebėra sinonimai, o visas lėšas, kurias valstybė sugeba surinkti, mes skiriame visuomenės poreikiams“, – pridūrė jis. Vyriausybė pirmadienį pritarė siūlymui vaiko pinigus didinti iki 60 eurų ir iki 100 eurų daugiavaikėms šeimoms, o lėšų tam rado įšaldydama nepanaudotas Kelių ir Klimato kaitos programų lėšas.

Aiškindamas, kodėl buvo nutarta įšaldyti šias lėšas, R. Karbauskis teigė, kad dėl to kaltas buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis. „R. Masiulis, kuris ilgą laikotarpį vadovavo ministerijai, padarė maksimaliai, kad sužlugdytų šitą programą.

Mūsų skaičiavimais, jei neklystu, neišasfaltuota apie 1 tūkst. kilometrų kelių, kuriems buvo skirti pinigai“, – teigė „valstiečių“ lyderis. Kitų metų biudžeto projektą Seimas ketina tvirtinti antradienį. Pirmadienį Vyriausybė Seimui pateikė galutinį biudžeto variantą.

Rekomenduojami video