Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
R. Karbauskis apie neužmirštuolės simbolį: jaučiuosi apgautas

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako jaučiasi apgautas, sužinojęs, kad teisės į vieną iš Sausio 13-osios simbolių – neužmirštuolės žiedą – priklauso konservatorei Monikai Navickienei. Tai politikas pareiškė kitą dieną po to, kai ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pranešė, kad Valstybinis patentų biuras atsisakė registruoti pavadinimą „Tėvynės labui“.

„Toks patentų biuro atsakymas turėtų priversti susimąstyti ir konservatorius, kurie vieną iš simbolių suskubo registruoti kaip prekės ženklą“, – pabrėždamas Valstybinio patentų biuro sprendimą teigė R. Karbauskis.

„Jau kelerius metus stebiu, kaip konservatoriai Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, tautą vilioja neužmirštuolės simboliu. Man kilo klausimas, kodėl jiems neužtenka Vyčio, Gediminaičių stulpų, Trispalvės, Istorinės vėliavos, kodėl jie bando pasiūlyti naują, su mūsų tautos ir valstybės istorija nieko bendra neturintį simbolį – neužmirštuolę. Buvau priblokštas sužinojęs, jog neužmirštuolę 2015 metais kaip prekės ženklą užregistravo konservatorė Seimo narė Monika Navickienė, ir ši gėlytė bei viskas, kas susiję su ja, kaip simboliu, priklauso M. Navickienei iki 2024 metų“, – feisbuke rašė politikas.

R. Karbauskis samprotavo, kad apie šį faktą garsiai nekalbėję konservatoriai galėjo elgtis tikslingai, bijodami, kad tokiu atveju su šiuo simboliu niekas nesitapatins.

„Nežinau, kodėl konservatoriai neišdrįso tautai pasakyti, jog neužmirštuolė yra jų nuosavybė. Gal bijojo, kad ne visi norės tapatintis, juo labiau nenorės prie simbolio pratinti vaikų, studentų...“, – teigė jis.

Pats politikas teigė, kad sužinojęs šiuos faktus dabar jaučiasi apgautas.

„Aš, sužinojęs, kad neužmirštuolė – prekinis ženklas, jaučiuosi apgautas, nes patentų biuras šiandien aiškiai pasakė, jog didelę simbolinę vertę turintys žymenys negali būti registruojami.

Nežinau, ar tai TS-LKD marketinginis veiksmas bandant šimtus tūkstančių žmonių priversti naudoti su konservatoriais siejamą prekės ženklą, ar apmaudi konservatorės klaida? Manyčiau, kad M. Navickienė turėtų atsisakyti teisių į neužmirštuolę, nes priešingu atveju, tai dabar atrodo kaip pasinaudojimas visai tautai svarbia data“, – apibendrino R. Karbauskis.

Rekomenduojami video