Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Prokurorui girtavus su teistais asmenimis, pradėtas tarnybinis patikrinimas

Antradienį generalinė prokurorė Nida Grunskienė pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl įtariamo Prokurorų etikos kodekso pažeidimo. Toks sprendimas priimtas, paaiškėjus, prokuroras girtavo su teistais asmenimis.

Kaip nurodoma prokuratūros pranešime, tokį sprendimą N. Grunskienė priėmė gavusi pradinę informaciją apie galimai nederamą vienos apygardos prokuratūros prokuroro elgesį ne tarnybos metu ir susijusio įvykio aplinkybes.

Generalinei prokurorei antradienį pateiktais pirminiais duomenimis, šių metų gegužės mėn. privataus būsto adresu iškviesti policijos pareigūnai aptiko pastate keturis stipriai apgirtusius pilnamečius asmenis, tarp kurių, kaip paaiškėjo po vėliau policijos sistemoje atliktos vidaus kontrolės priemonės, buvo vienos apygardos prokuratūros prokuroras bei du ne kartą teisti asmenys.

Nors įvykio vietoje policijos pareigūnams nekilo įtarimų dėl nusikalstamų veikų, netrukus vienas iš dalyvavusių išgertuvėse asmenų kreipėsi į policiją su pareiškimu.

Ikiteisminis tyrimas nebuvo pradėtas, nes po patikrinimo konstatuota, kad nusikalstama veika nebuvo padaryta, o pareiškimą pateikęs asmuo jį atsiėmė paaiškinęs, kad pretenzijų niekam neturi.

Apie šį policijos pareigūnų užfiksuotą įvykį, jo dalyvius ir kitas susijusias aplinkybes apygardos prokuratūra buvo informuota šių metų birželio 20 d., Generalinei prokuratūrai ji perduota birželio 25 d.

Įvertinusi, kad tiek įvykio aplinkybės, generalinė prokurorė nedelsiant pradėjo tarnybinį patikrinimą, kurį pavedė atlikti Generalinės prokuratūros Vidaus tyrimų skyriui.

Jeigu atliekant tarnybinį patikrinimą būtų nustatyti galimai padarytos nusikalstamos veikos požymiai, bus pradėtas ir ikiteisminis tyrimas.

Rekomenduojami video