Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaKultūraPatarimaiSveikata Regionai
Atskirk pelus nuo grūdų
Bendruomenės
Konkursai
Kultūra
LKBK – mūsų nepriklausomybės šauklys
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Prezidentė: žmonės pavargo nuo skandalų purtomų politikų

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad valdančiųjų partijų pralaimėjimas Seimo rinkimuose rodo, jog žmonės yra pavargę nuo skandalų purtomų politikų ir partijų.

Anot Prezidentės, šie rinkimai rodo, kad naujos kadencijos Seimo sudėtis keisis iš esmės, šalies vadovė taip pat pažymi, jog į parlamentą nepateks bent 54 esamo parlamento nariai.

"Rinkėjai nori permainų, nori pokyčių", - LRT radijui sakė Prezidentė.

D. Grybauskaitės teigimu, valdančiosios koalicijos sudėtis paaiškės po antrojo rinkimų turo, kuris vyks spalio 23 d., galimų jos konfigūracijų Prezidentė nekomentavo.

"Neturiu teisės to nei sakyti, nei norėti. Koalicija turi būti tokia, kokia yra žmonių valia, ir tą valią matysime antrame rinkimų ture", - kalbėjo šalies vadovė.

Daugiausiai Seimo nario vietų daugiamandatėje apygardoje iškovojo konservatorių partija (20), valstiečiai-žalieji (19) ir socialdemokratai (13).

Rekomenduojami video