Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Prapliupęs lietus užtvindė Tauragę

Šįvakar prasidėjus gausiam lietui, įvairiose miesto vietose patvino. Kai kurios gatvės tapo nepravažiuojamos.

Prasidėjus potvyniui „Tauragės kurjeris“ gavo daugybę skaitytojų nuotraukų ir vaizdo įrašų. Juose užfiksuotos ne tik susiformavusios didžiulės pelkės, bet ir kai kuriose vietose įkalinti automobiliai. Matyti iš jų bandantys išlipti vairuotojai.

Moksleivių alėjos ir J.Tumo-Vaižganto sankryžoje prireikė ir ugniagesių-gelbėtojų pagalbos. Šie iškviesti dėl to, kad vieno automobilio vairuotoja dėl didžiulio kiekio vandens negali išlipti. Ugniagesiai iš patvinusios gatvės vietos ištraukė du automobilius – „Audi A6“ ir „Renault Laguna“. Potvynio vandens apsuptyje buvo ir daugiau automobilių, tačiau jų vairuotojai pagalbos neprašė.

Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius patikino, kad lietaus nuotekų tinklai yra patikėti „Tauragės vandenų“ bendrovei.

– Mačiau, po viaduku patvinę. Matyt, nepajėgia sugerti. Gal kas nors užsikišo, – svarstė V.Žilius.

UAB „Tauragės vandenys“ avarinė tarnyba patvirtino iš bendrojo pagalbos centro 112 gavusi pagalbos prašymą. Darbuotojai išsiųsti į Moksleivių alėjos ir J.Tumo-Vaižganto sankryžą. Įmonės specialistas patvirtino, kad nuotekų šuliniai nėra užsikimšę, tik nespėja sugerti gausaus vandens.

Socialinių tinklų vartotojai taip pat dalijasi informacija, kad kai kuriose miesto dalyse dingo elektra. ESO gedimų žemėlapyje taip pat skelbiama, kad Tauragės mieste užfiksuoti gedimai.

 

Morta MIKUTYTĖ

Rekomenduojami video