Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Praėjusią parą  neleista patekti maždaug pusšimčiui neteisėtų migrantų

Į Lietuvą neįleistų neteisėtų migrantų skaičius, visą praėjusią savaitę svyravęs nuo maždaug dešimties iki dvidešimties asmenų per parą, sekmadienį šoktelėjo iki beveik pusšimčio. Per praėjusią parą, nuo sekmadienio vidurnakčio iki pirmadienio, pasieniečiai neleistinose vietose iš Baltarusijos neleido patekti maždaug pusšimčiui neteisėtų migrantų. Šeštadienį, penktadienį bei antradienį tokių užsieniečių buvo maždaug po 10. Ketvirtadienį, trečiadienį ir pirmadienį šis skaičius svyravo apie 20. Nė vienas užsienietis sekmadienį nebuvo įleistas į Lietuvą.

Praėjusią parą migrantai iš Baltarusijos neįleisti ties Ignalinos, Švenčionių, Vilniaus ir Lazdijų rajonais. Ties kiekvienu iš jų prie sienos buvo priartėjęs maždaug vienodas migrantų skaičius. Sekmadienį vėlai vakare ties Švenčionių rajonu prie sienos Baltarusijos pusėje buvo paleistas vienas šūvis.

Tarnybinių ginklų, specialiųjų priemonių ar fizinės prievartos veiksmų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu.

Rekomenduojami video