Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Politiko įmonėje – nelaimė: liepsnoja tonos šieno

Deltuvos seniūnijoje – didžiulis gaisras. Naktį į antradienį Sarosčių kaime, agroserviso įmonėje, užsiliepsnojus šienui, ugniagesiai dirbo pernakt ir visą dieną. Nelaimės ištiktos įmonės vadovas – Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narys, buvęs rajono meras Algirdas Kopūstas.

Pranešimas apie angare kilusį gaisrą priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje buvo gautas apie pirmą valandą nakties. Pasak tarnybos vadovo Dainiaus Vyšniausko, užsidegė jame sukrauti šieno ritiniai, kurių – apie 500.

Gaisrą pareigūnas vadina ypač dideliu: sutelktos gausios ugniagesių pajėgos, netgi teko kviestis kolegų iš Vilniaus. Kilo sunkumų ir dėl vandens: kadangi dėl sausros viskas išdžiūvę, jo ugniagesiams gelbėtojams teko gabentis iš už kelių kilometrų esančių Jakutiškių.

Anot D. Vyšniausko, viliamasi per antradienį užgesinti liepsnojantį šieną ir viską sutvarkyti, tačiau situacija įvardijama kaip labai sudėtinga.

Ugnies pasiglemžto turto savininkas, ūkininkas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys A. Kopūstas neslepia: ši nelaimė – tai didžiuliai nuostoliai. „Kol kas sudėtinga juos įvertinti – tai bus padaryta vėliau, kai bus baigti gesinimo darbai“, – antradienį „Ukmergės žinioms“ sakė jis.

Vėliau paaiškės ir priežastys, dėl kurių galėjo kilti gaisras.

Politiko vadovaujamai agroserviso įmonei priklausantis pastatas, kuriame laikomas šienas, jau degė prieš keletą metų – 2015-ųjų rugpjūtį.

Rekomenduojami video