Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Politikas nepaiso antstolės reikalavimo

Nors antstoliai reikalauja daugiabučiame name atstatyti buvusį vaizdą, darbus vykdantis politikas tikina to tikrai nedarysiąs, o teismą laimėsiąs. Tęsiasi jau kelerius metus trunkantis bylinėjimosi ir ginčų procesas tarp Vytauto gatvės 61 daugiabučio namo bendrijos, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos bei ūkininko ir politiko Juozo Užkurėlio.

Ūkininkas, politikas J. Užkurėlis kandidatavo į Biržų rajono tarybą šių metų rinkimuose kartu su Vyto Jarecko koalicija. Jis atstovavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai.

Anksčiau jis aktyviai dalyvavo ir tokiuose politiniuose judėjimuose, kaip A. Paleckio vadovaujamas „Frontas“.

J. Užkurėlis pagal savo dukters G. Užkurėlytės įgaliojimą ne tik pakeitė fasado langus, įdėjo duris taip, kaip jam atrodė tinkamai. Jis net reikalaujant antstoliams viską atstatyti į vietą toliau vykdo darbus – tvirtina laiptus ir ruošia įėjimą į gatvės pusę.

Panevėžio apylinkės teismo Biržų rūmai eilinį sykį atidėjo bylos svarstymą dėl privalomojo nurodymo vykdymo. Posėdis atidėtas iki šių metų rugpjūčio 27 dienos.

Išieškotoja - Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos šių metų birželio 27 dieną pateikė antstolei Irenai Bakšienei vykdomąjį dokumentą – privalomąjį nurodymą pašalinti savavališkos statybos padarinius.

Biržuose, Vytauto gatvės 61 daugiabučiame name, reikalaujama išardyti savavališkai pastatytas ar perstatytas statinio dalis. Taip pat, jeigu būtina, reikalaujama sutvarkyti statybvietę.

Reikalaujama išmontuoti savavališkai įdėtus langus, atstatyti išdidintas angas. Įstatyti buvusius langus arba įstatyti langus, numatytus daugiabučio gyvenamojo namo modernizavimo (atnaujinimo) projekte.

Skolininkė – individuali Giedrės Užkurėlytės įmonė.

Privalomojo nurodymo pašalinti savavališkos statybos padarinius įvykdymo terminas buvo nustatytas kovo 7 dieną.

Inspekcija statytojos prašymu šį terminą pratęsė iki birželio 7 dienos. Tačiau birželio 10 dieną atlikus patikrinimą nustatyta, kad nurodymas neįvykdytas.

Vytauto 61 namo bendrijos pirmininkas Donatas Krisiukėnas sakė, kad bendrija šiuo metu su G. Užkurėlytės įmone bylinėjasi ir dėl šildymo sistemos. Namo renovacijos projekte numatyta, kad šildymo sistema yra centralizuota. Tačiau J. Užkurėlis nori atsiskirti ir šildytis savarankiškai. Praėjusią žiemą savo patalpų jis nešildė.

„Viską spręs teismas“, - mano D. Krisiukėnas.

Tuo tarpu Juozas Užkurėlis mano, kad teismus laimės. Jis įsitikinęs, kad yra teisus. Jam atrodo, kad tiesiog yra tyčia trukdoma verslui, dėl kurio kūrimo jis ir taip daug pastangų bei lėšų įdėjęs. Todėl jis toliau nieko nebodamas ir toliau tęsia patalpų įrengimo darbus.

Jurgita Morkūnienė

Biržų krašto laikraštis "Šiaurės rytai"

Rekomenduojami video