Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Plėšrūnai įjunko į medeikiečių gyvulius

Pastaruoju metu vilkai nepalieka ir toliau sukiojasi Medeikių kaime. Jie nebijo ateiti net į pačią gyvenvietę ir puola prie namų pievelėje ganomus gyvulius.

Praėjusio antradienio naktį vilkai apdraskė Aloyzo Balčiūno penkių mėnesių veršelį. Jis buvo pririštas tarp dviejų namų esančioje pievelėje.

Pastaruoju metu vilkai nepalieka ir toliau sukiojasi Medeikių kaime. Jie nebijo ateiti net į pačią gyvenvietę ir puola prie namų pievelėje ganomus gyvulius.

Praėjusio antradienio naktį vilkai apdraskė Aloyzo Balčiūno penkių mėnesių veršelį. Jis buvo pririštas tarp dviejų namų esančioje pievelėje.Balčiūnas pasakojo, kad tą naktį, apie 3 valandą, kaimynas išgirdo baisiai lojant šunis. Jis išėjo į lauką parūkyti, apsidairė, tačiau nieko įtartino nematė. Ryte šeimininkas rado sužalotą veršelį. Jam buvo išdraskyta galinė šlaunis. Ji ištinusi, veršelis sunkiai juoda.

Šalia besiganęs dar vienas veršelis, laimė, nebuvo paliestas.

„Prieš kelias savaites netoli mūsų vilkai papjovė veršelį. Bet maniau, kad gyvenvietėje tarp namų plėšrūnai tikrai neis. Bet, pasirodo, klydau“, - kalbėjo medeikietis.

Žmogus mano, kad seniau vilkus iš kaimo išvaikydavo tai, jog netoli bendrovė džiovindavo grūdus, naktimis veikdavo pieninės ciklonas. Šį rudenį veikla lyg ir sumažėjusi, tad vilkai įsidrąsino.

Prieš tris savaites vilkai tame pačiame Medeikių kaime sudraskė Tomo Butkevičiaus telyčią. Ji buvo ganoma Vingio gatvėje, netoli pieninės.

 

Jurgita Morkūnienė

Rekomenduojami video