Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Plėšikai nusitaikė į „Techaso“ parduotuvę: paryčiais pavogti 8 kompiuteriai

Ankstų antradienio rytą Kėdainių mieste įvykdyta įžūli vagystė, kurios metu pavogti net aštuoni nešiojamieji kompiuteriai. Įvykiui tirti mestos didelės policijos pareigūnų pajėgos, bandoma nusikaltėliams lipti ant kulnų šviežiais pėdsakais.

Anksti ryte suveikė J. Basanavičiaus gatvėje esančios parduotuvė signalizacija –į įvykio vietą nedelsiant išskubėjo saugos tarnybos ekipažas. Apie 04 val. 40  min. atvykę apsaugos darbuotojai pastebėjo, kad išdaužtas parduotuvės durų stiklas, įsibrauta į parduotuvę, tačiau plėšikai jau pasprukę.

Jie informavo parduotuvės atstovus, buvo iškviesti policijos pareigūnai.

Į įvykio vietą atskubėjo ne tik Kėdainių, bet ir Kauno pareigūnai kriminalistai. Buvo bandoma sekti šviežiomis nusikaltėlių pėdomis. Į pagalbą pasitelktas kinologas su šunimi.

Parduotuvės atstovai suskaičiavo, kad pirminiais duomenimis, yra pavogti aštuoni nešiojamieji kompiuteriai. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Pradedamas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 178 str. (dėl vagystės).

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą,  ar saugomą teritoriją, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Rekomenduojami video