Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Plakatuose – moraliniai priekaištai naujiems valdantiesiems

Balandžio 30 d. prie Klaipėdos rajono savivaldybės pastato išsirikiavo plakatų virtinė. Neeilinio rajono Tarybos posėdžio narius, kontaktiniu būdu dalyvaujančius slaptame balsavime, pasitiko retoriniai klausimai dėl postų persistumdymo ir moralumo, taip pat abejojama, ar kai kurie politikai laikosi karantino reikalavimų. Plakatuose reiškiamas palaikymas tiesioginiams mero rinkimams. Taikiai ir vienas nuo kito per saugų atstumą plakatus rankose laikančius žmones aplankė ir policija.

Plakatuose reiškiama nuomonė dėl netikėto politinių jėgų persiskirstymo Tarybos daugumoje (liberalai, konservatoriai, socialdemokratai ir socialdarbiečiai sudarė naują koaliciją iš jos pašalinę „valstiečius“ ir „bendriečius“), keliama abejonė dėl moralinių vertybių. Taikiai ir vienas nuo kito per saugų atstumą plakatus rankose laikančius žmones aplankė ir policija.

Iki 15 val. buvo paskelbtas slaptas rajono Tarybos narių balsavimas dėl keturių aukščiausiuose Klaipėdos rajono savivaldybės postuose dirbančių asmenų atleidimo. Naujoji valdančioji dauguma nepasitikėjimą pareiškė Administracijos direktoriumi A. Bogdanovu, vicemere V. Riaukiene, kuri šiuo metu serga. Meras savo ruožtu nepasitikėjimą pareiškė liberalams vicemerei A. Balnionienei bei Administracijos direktoriaus pavaduotojui J. Ruškiui, tad slaptas balsavimas vykdomas ir dėl jų atleidimo. Šiandien oficialiai pasiskelbusi naujoji Tarybos dauguma į Administracijos direktoriaus postą deleguos liberalą J. Ruškį, o į vicemerės postą – socialdemokratę Ligitą Liutikienę. Administracijos direktoriaus pavaduotojo postas numatytas socialdarbiečiui Č. Banevičiui.

„Bangos“ inf.

Rekomenduojami video