Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Piktina ilgos eilės pas medikus

Ukmergiškis Robertas pasakojo, kad priėmimo pas Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytoją laukti teko mėnesį. Paskui gavo siuntimą pas specialistą – ir vėl po mėnesio. Klausia, ką daryti ligoniui, ar įmanoma bent kaip greičiau patekti pas medikus.

Teiravosi, gal ne pas visus šeimos gydytojus tokios eilės. O pas specialistus gal mokamos paslaugos greičiau pasiekiamos?

Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausioji gydytoja Gitana Čepienė paaiškino, kad pas šeimos gydytoją pacientas skubiu atveju patenka kreipimosi metu.

O jei tai planinis apsilankymas, neskubus atvejis, tai laukimo laikas priklauso nuo to, pas kurį gydytoją lankosi. Yra keletas gydytojų, kurie turi gausias apylinkes ir todėl susiformuoja ilgos eilės.

„Pas naujai dirbančias šeimos gydytojas I. Matulevičiūtę ir R. Jarašiūnienę laukimo eilių nėra, registratūroje suteikiama galimybė rinktis šeimos gydytoją“, – informavo įstaigos vadovė.

Šį klausimą uždavėme ir Ukmergės ligoninės vadovams.

„Konkrečiai komentuoti sunku, nes nežinome, pas kokį specialistą pacientas norėjo registruotis.

Priklausomai nuo dirbančių specialistų skaičiaus ir poreikio, laukimo eilės trukmė yra nuo kelių dienų iki kelių savaičių.

Pacientas, norintis pas gydytoją specialistą patekti greičiau, turėdamas siuntimą, gali kreiptis ir į bet kurią kitą gydymo įstaigą kitame mieste“, – informavo Ukmergės ligoninės vyr. gydytojo pavaduotoja medicinai Marija Švedienė.

Rekomenduojami video